Золото для справжньої жінки: як зробити правильний вибір — Стиль життя —

0Золото для настоящей женщины: как сделать правильный выбор - Стиль жизни - pixabay.com

Практично всю історію існування людства чоловіки дарують жінкам прикраси з різних кольорових металів, дорогоцінних каменів, бісеру. Але, мабуть, найціннішим і універсальним матеріалом для прикрас завжди вважалося і вважається золото.

Золото для настоящей женщины: как сделать правильный выбор - Стиль жизни - Олег Моргун знає, як правильно вибрати прикраси з золотаФото: матеріали прес-служб

Кільця і персні, сережки, браслети, ланцюжки із золота — це красиво, престижно і благородно. Але зараз не настільки просто зорієнтуватися у світі прикрас, особливо якщо ви — людина, далека від ювелірного ремесла. Сучасний російський і не тільки російський ринок прикрас переповнений підробками та виробами з низькоякісного золота. Але ж справжня королева повинна носити справжні, якісні прикраси. Навряд чи якийсь чоловік з цим не погодиться.

Золото для настоящей женщины: как сделать правильный выбор - Стиль жизни - Фото: @morgunjeweler

Якісні золоті прикраси повинні мати російське клеймо. Це відноситься навіть до тих кілець, перстням, сережках, які були виготовлені за кордоном, а потім привезені в Росію. Звичайно, клеймо може стояти і на несправжню виробі, але от якщо клейма немає взагалі — це у всіх випадках або підробка, або незаконно ввезена в країну золото. Клеймо — це дівчина в кокошнику, яка дивиться вправо. Але є і ще одне клеймо — іменник виробника, який стоїть на всіх частинах прикраси. Вибираючи золоті прикраси для коханої дружини, дівчини, матері чи дочці варто пам’ятати, що дешевим справжнє золото не буває ніколи. Чим дешевше за загальноросійським мірками товар, тим більше підозр щодо того, що ви маєте справу з підробкою або контрабандою. Як правило, магазини не будуть сильно знижувати ціни на золоті прикраси. Золото завжди в ціні, це чудова інвестиція, тому ставлення до сильно дешевого золота має бути таке ж, як до купівлі валюти за курсом в кілька разів нижче ринкової. Якщо долар коштує 70 рублів, а вам запропонують купити долар за 20 рублів, невже у вас не з’являться сумніви в його автентичності?

Золото для настоящей женщины: как сделать правильный выбор - Стиль жизни - Фото: @morgunjeweler

Як правило, дешево продається лише низькоякісне золото. Це необхідно враховувати, вибираючи подарунок своїй дамі. Втім, хіба комусь хочеться дарувати низькоякісну річ або відверту підробку? Адже такий же принцип працює і в одязі, і щодо косметики, і щодо будь-яких інших речей або предметів, які ми можемо дарувати своїм коханим. Так що найголовніше, що необхідно зробити перед покупкою прикраси із золота — перевірити його якість. Найкраща гарантія від придбання низькоякісних виробів — їх придбання в солідних ювелірних магазинах. Навряд чи варто розраховувати, що на прилавку на базарі чи на вокзалі ви придбаєте у сумнівного продавця дійсно якісне і заслуговує вашої уваги золоту прикрасу.

Золото для настоящей женщины: как сделать правильный выбор - Стиль жизни - Фото: @morgunjeweler

Крім якості золота, потрібно враховувати і те, як прикраса поєднується із зовнішністю дами, зі стилем її одягу, як вона буде його носити — на вихід або постійно. Наприклад, вогненному типу жінок — рудим красуням — найкраще підходить жовте золото, а шатенкам і брюнеткам — «холодне» біле золото. Втім, це — лише якісь універсальні поради, а насправді кожна жінка індивідуальна і кожна прикраса теж може індивідуально підходити або не підходити. У будь-якому випадку, до купівлі золота потрібно поставитися дуже відповідально і справа не тільки в ціні. Справжня жінка мріє про якісне оздоблення, яке стильно виглядає, з яким не соромно вийти у світ. Але ж золота прикраса — це ще й чудова інвестиція, яка цінується тим вище, чим вище якість золота, з якого виготовлено прикраса, і чим більш унікальним і авторським є його дизайн.