Зірки в ролі дизайнерів: тапочки Бібера, еко-сумки Леонардо ді Капріо і білизна Мур — Стиль життя —

0Звезды в роли дизайнеров: тапочки Бибера, эко-сумки Леонардо ди Каприо и белье Мур - Стиль жизни - Джастін Бібер/Джуліанна МурФото: Instagram.com

Джастін Бібер

Пам’ятається, ще влітку минулого року багато шанувальників Джастіна Бібера дивувалися: чого це їх улюбленець взяв моду розгулювати в готельних тапочках. Однак зараз стало зрозуміло, що це, мабуть, була «розвідка боєм». Під завісу минулого року з’ясувалося, що кумир мільйонів дівчат по всьому світу випустив колекцію готельних тапочок.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)25 Гру 2018 в 8:14 PST

Продається нове творіння Бібера всього за 350 рублів. Здавалося б, кому потрібні готельні тапочки, які, по-перше, одноразові, а по-друге, завжди видаються безкоштовно. Однак перша партія, запевняють представники Джастіна, була розкуплена в лічені години. Так що чекаємо появи таких шедеврів зі світу моди авторства Бібера. Що ще придумає нинішній секс-символ молоді?

Леонардо ді Капріо

Оскароносний актор давно відомий тим, що дуже трепетно ставиться до братів наших менших і навколишньому середовищу. Фонд, який він заснував кілька років тому, активно вкладає значні кошти в різні ініціативи по збереженню екології. А з недавніх пір Лео вирішив ще й підтримувати матеріально модний екологічний бізнес. Тепер ді Капріо — один з акціонерів взуттєвого бренду, який випускає екологічне взуття.

Звезды в роли дизайнеров: тапочки Бибера, эко-сумки Леонардо ди Каприо и белье Мур - Стиль жизни - Фото: матеріали прес-служб

Слиперы, кросівки, кеди, шльопанці — нічого остромодного, зате все в дусі нинішніх еко-тенденцій. Виготовляється вся взуття з вовни мериноса, деревної целюлози, що виробляється без застосування хімії, і цукрової тростини. Навряд чи сам Лео сидить і малює нові моделі, але факт причетності актора до будь-якої парі магічно діє на його шанувальників: кажуть, продажу бренду різко збільшилися за останній час.

Джуліанна Мур

У свої п’ятдесят з хвостиком актриса володіє фігурою, якій позаздрять і двадцятирічні красуні. А такі форми вимагають красивої оболонки. Саме тому актриса погодилася брати участь у випуску нової колекції преміальної лінійки Florale від Triumph. Це — колаборація Джуліанни і британського дизайнера Христини Джоб.

Звезды в роли дизайнеров: тапочки Бибера, эко-сумки Леонардо ди Каприо и белье Мур - Стиль жизни - Джуліанна МурФото: матеріали прес-служб

Колекція буквально просякнута духом Швейцарських Альп: дорогі і чисті природні кольори — темно-синього досвітній неба і димчастим, розсипом розкиданої по схилах гір лаванди — стають тлом для невагомих, зроблених вручну нашивок у вигляді півоній і азалій, навантажувальних в атмосферу степеневої розкоші гірських швейцарських курортів.