З якими продуктами можна поєднувати кавун і диню

С какими продуктами нельзя сочетать арбуз и дыню

У розпал літа на сцені фруктів, овочів і ягід з’являються диня і кавун. Вони чудово насичують, є дуже смачними і дають багато корисних елементів організму. Однак потрібно знати, з чим краще не поєднувати кавун і диню, щоб витягти максимум користі з них.

Все про кавун

С какими продуктами нельзя сочетать арбуз и дыню

Ця ягода позбавляє організм від зайвої води, виводить токсини, допомагає зняти набряки. У ній багато антиоксидантів, які захищають клітини від руйнування, уповільнюють процес старіння, допомагають вберегти від вірусів і бактерій. Однак, щоб це все добре працювало, не потрібно їсти кавун разом з яблуками, грушами, виноградом, сливами і абрикосами. Також фахівці виявили, що кавун можна їсти після вживання білкових продуктів. Так як це може уповільнити травлення.

С какими продуктами нельзя сочетать арбуз и дыню

Не потрібно поєднувати кавун з солоними і смаженими стравами. У першому випадку — це сповільнить вихід води з організму, а у другому — може спровокувати накопичення токсинів і погіршить переварювання їжі.

Все про диню

С какими продуктами нельзя сочетать арбуз и дыню

У ній міститься вітамін А, який сприяє поліпшенню здоров’я очей і шкіри. У продукті є вітамін С, який захищає від вірусів і застуд, а також вітаміни групи В, які зміцнюють імунітет та запобігають розвиток анемії. Також у дині міститься калій, кальцій, багато клітковини і дуже багато заліза. Його більше в 10 разів в дині, ніж у молоці або курки.

С какими продуктами нельзя сочетать арбуз и дыню

Диню не можна поєднувати з кефіром, молоком, йогуртом і сирами. Це викликає нудоту, блювоту, здуття і шлункові коліки, а також може призвести до діареї. Якщо поєднувати диню з звичайною водою, то це може спровокувати сильний проносний ефект. Не можна їсти диню разом з медом. Таке поєднання може викликати непрохідність кишечнику. І не треба їсти цей продукт натщесерце, краще всього за 1,5-2 години після основного прийому їжі.

Ось такі поради допоможуть вам правильно вживати диню і кавун.

Читайте також 10 літніх продуктів, з якими ви уникнете зневоднення