Як за хвилину зняти біль у спині, шиї і зап’ясті?

Ви занадто довго сидите за своїм столом, працюючи за комп’ютером? А може у вас стояча робота, і у вас болять ноги? Ви відчуваєте біль в спині, плечах, шиї? Цей простий трюк з тенісним м’ячем допоможе вам розслабити м’язи і зменшити біль. Однак пам’ятайте, що в разі тривалого болю або проблем зі спиною краще звернутися до лікаря.

Якщо у вас болить хребет, шия, плечі, ікри або ступні, ви можете самі помасажувати їх … тенісними м’ячами. Цей масаж принесе полегшення, але не усуне причину болю. Почитайте, як робити такий масаж самостійно.

Массаж при болях в спині

Ляжте на спину на підлогу. Помістіть два тенісних м’яча під поперек, між ребрами і стегнами. Акуратно рухайте тазом вліво і вправо. Зменшуйте тиск при повороті з одного боку на інший. Дозвольте кулькам рухатися під вашою спиною. Дихайте глибоко і спокійно. Розслабте напружені м’язи. Виконуйте цю вправу кілька хвилин.

Масаж при болі в шиї і плечах

Станьте на рівну поверхню (наприклад, біля стіни або біля дверей). Помістіть тенісний м’яч трохи нижче ключиці. Потім перемістіть м’яч спиною, рухаючи ним вліво і вправо. Робіть цю вправу хвилину або дві. Трохи відпочиньте, акуратно потягніть шию і плечі, а потім повторіть вправу.

Массаж при болях в стопах

Підкладіть тенісний м’яч під ногу. Дозвольте вазі ноги спиратися на м’яч, потім повільно перекочуйте його назад і вперед від носка до п’яти, не відриваючи ногу від м’яча. Виконуйте вправу одну хвилину, потім змініть ногу.

Масаж при болі в зап’ясті

Покладіть руку (долоню і лікті на стіл). Іншою рукою покладіть м’яч на зап’ястя, обережно натисніть на нього і котіть від зап’ястя до ліктя. Зробіть це хвилину. Відпочиньте, а потім змініть руку. Інший варіант цієї вправи: покласти м’яч на стіл і покласти руку на м’яч. Легко натисніть і покатайте м’яч по столу рукою.

Масаж гомілки при болі

Сідайте на підлогу. Випряміть одну ногу. Підставте м’яч під ікру і, обережно натискаючи на нього ногою, спробуйте покотити по підлозі. Виконуйте вправу одну хвилину. Відпочиньте, а потім поміняйте ногу.

Позначки:

Читайте також

Біль у шиї після пробудження – як позбутися цієї недуги?

Сильний біль в шиї відразу після пробудження, проблеми з поворотом голови - майже у всіх нас раніше була така недуга. Які причини цього стану і як полегшити біль? Якщо ви прокинулися і відчуваєте сильний...

Відновлювальні вправи, які збільшують рухливість суглоба

Вправи на скорочення - це вправи, які виконуються для розтягування надмірно скорочених м'яких тканин, що оточують суглоби. Правильно виконувані вправи відмінно покращують рухливість в суглобі і впливають на довжину...