Як мити волосся, щоб воно було красивим і здоровим? Поради трихолога

Як мити волосся, щоб воно залишалося здоровим? В першу чергу слід виходити з того, що найголовніше – подбати про здоров’я шкіри голови.

Як правильно мити волосся? Щоб воно не тільки красиво виглядало, але і було здорове? Прочитайте поради трихолога.

Як мити голову?

1. Краще менше, та краще

Не купуйте занадто багато шампунів. Одного вам вистачить. Це те ж саме, що і з кремами – що б сталося з вашою шкірою, якби ви кожен день лікували її різними косметичними засобами? У випадку з нормальною шкірою ви можете не помітити різниці, але в разі людей з чутливою, схильною до куперозу і висипом вугрів шкірою – вона є. Шкіра дратується, червоніє від безлічі речовин, що діють на неї. Те ж саме і з шкірою голови.

2. В першу чергу мийте шкіру голови, а не волосся.

Власне – шкіра голови. Назва «шампунь для волосся», як зазначила фахівець, вводить певне непорозуміння, тому що в першу чергу мова йде про миття шкіри голови, а не самого волосся. Пам’ятайте про це кожен раз коли миєте голову.

3. Спочатку знайдіть причину

Також популярні шампуні від «випадання волосся», «облисіння» і «лупи». І для початку потрібно знайти причину такого стану речей. Може виявитися, що вам потрібен не шампунь від випадіння волосся, а зміна дієти. Тому завжди краще спочатку проконсультуватися у трихолога або дерматолога при виникненні таких проблем.

4. Вимийте волосся … двічі.

Так, в перший раз потрібно зволожити шкіру, очистити її від бруду, і тільки вдруге слід добре розподілити шампунь. Використовуйте один і той же продукт для цих двох етапів.

5. Як вибрати шампунь?

Слідкуйте за потребами своєї шкіри голови і вибирайте кондиціонери, маски і масла для вирішення проблем з волоссям. Для фарбованого волосся краще купувати кондиціонер замість шампуню.

6. Не забувайте про кондиціонер.

Після кожного миття голови наносите кондиціонер на коріння волосся, потім розчешіть його широким гребінцем і, нарешті, змийте засіб з волосся.

Позначки:

Читайте також

Ці п’ять продуктів корисні для здоров’я волосся

Здорове, блискуче волосся часто вважається ознакою здоров'я і краси. Реклами переконують нам вкладати кошти в сироватки, шампуні, кондиціонери і маски для волосся, на які ми витрачаємо цілий статок, але правда в тому,...

Трихолог: волосся потрібно мити більше одного разу

Джоанна Скшипчак, косметолог-трихолог, пояснює, чому одноразового миття голови недостатньо.Джоанна Скшипчак веде профіль Ekspert Kosmetyczny в Instagram, і саме тут вона зосередила увагу на частоті миття волосся в...