У вересні в Москві відкриється перший бутік Daniel Barren — Стиль життя —

4В сентябре в Москве откроется первый бутик Daniel Barren - Стиль жизни -

Бренд Daniel Barren був заснований в 1998 році в Амстердамі, коли кілька молодих ювелірів об’єднали зусилля, щоб кинути виклик усталеним правилам «класичної розкоші». Вони створили новий тренд в ювелірній моді — casual алмази, діаманти на кожен день. Основна ідея цього підходу до прикрас полягає в тому, що діаманти перестають бути привілеєм світського життя і закритих прийомів і тепер з’являються в будь-якому місці в будь-який час доби — тоді, коли цього захочуть їх власники. Рухом «проти течії» в ювелірній моді стало використання Daniel Barren у своїх прикрасах тільки натуральні, не облагороджені камені.

Постійні пошуки особливих видів ограновування привели засновників бренду в Росії, на батьківщину кращих у світі діамантів провідною у світі технології їх обробки. Незабаром сюди було перенесено і виробництво повного циклу. І ось тепер відкривається перший бутік у торговій галереї «Гіменей» Олександра Удодова, яка розташована в одному з найпрестижніших районів Москви. Галерея займає легендарну будівлю, в якому в радянський час знаходився відомий весільний салон. Олександр Одудів став його власником у грудні 2011 року. Він здійснив масштабну реконструкцію торгового центру і зробив його одним з лідерів московської люксової торгівлі.

У «Гименее» вже представлені такі відомі бренди як Brioni, Aminarini, Amina Rubinnaci, Max Mara, BML, Castello D’oro. «Для успіху в сегменті luxury необхідно дотримуватися кількох правил: бути вкрай уважним до дрібниць і деталей, володіти тонким почуттям стилю, мати бездоганну професійну репутацію і, звичайно ж, хороші вибудовувати хороші особисті стосунки з бізнес-партнерами», — розповів Олександр Удодов.

Олександр Одудів відомий як великий девелопер, поряд з «Гименеем» йому належить торгова галерея «Якиманка, 26» в Москві, кілька торгових центрів в Московській і Калузької областях. Бізнесмен реалізує імпортозамінних проект з вирощування свіжих печериць «Грибна веселка», який за рік вийшов в лідери ринку за обсягом виробництва. Восени цього року Олександр Одудів закінчує будівництво нової бальнеологічної оздоровниці у Білоріченському р-не Краснодарському краї. Олександру Удодову також належить велика логістична німецька компанія VG Cargo.

Ольга Протопопова