У чому секрет шику француженок — Стиль життя —

0В чем секрет шика француженок - Стиль жизни - Ванесса ПарадиФото: кадр з фільму «Серцеїд»

Порада 1. Будьте собою

Здавалося б, раз всі модні новинки приходять до нас саме з французьких подіумів, то і француженки неухильно їм слідують. А ось і ні. Як правило, будь-яка французька модниця створює свій власний стиль і підбирає образ. Хоча не виключають можливість надіти що-небудь новеньке з колекції одного з французьких кутюр’є.

В чем секрет шика француженок - Стиль жизни - Будьте собойФото: pixabay.com

Порада 2. Підбирайте свій розмір

Якщо ви твердо вирішили зрозуміти, на що спираються французькі дами при виборі одягу, запам’ятайте одне з головних правил: будь-яка річ повинна підходити вам за розміром. Жодних облягаючих суконь і блузок на два-три розміри менше. Багато хто керується принципом «ось схудну і тоді одягну». Повірте, не варто. Спочатку приведіть себе в потрібну вам форму і вже потім купуйте бажаний розмір блузки.

В чем секрет шика француженок - Стиль жизни - Підбирайте свій размерФото: pixabay.com

Порада 3. Додайте зачісці недбалість

Тут головне — не вдаритися в крайнощі. Недбалість зовсім не означає недоглянутість. Будь-яка француженка підтвердить, що надто пригладжені волосся практично головний антитренд. У питанні зачісок Франція знає толк. Все, що вам потрібно, — це гребінець, якій потрібно зробити всього пару помахів.

В чем секрет шика француженок - Стиль жизни - Додайте зачісці небрежностиФото: pixabay.com

Порада 4. Придбайте піджак в чоловічому стилі

Чоловічий крій одягу додає жінці витонченості і витонченості. Крім іншого, чоловічий костюм/піджак дозволить вам виділитися з натовпу без необхідності вдаватися до агресивної сексуальності в образі.

В чем секрет шика француженок - Стиль жизни - Придбайте піджак в чоловічому стилефото: pixabay.com

Порада 5. Тренчкот — must-have

Саме француженки ввели його в базовий гардероб, за що ми їм безмежно вдячні. Це абсолютно універсальна річ, яка вміє вписатися практично в будь-який стиль і відразу ж зробити образ особливим. Важко уявити гардероб француженки без тренчкота, який є річчю базового гардероба. Його принадність у тому, що він підходить практично до будь-якого комплекту, перетворюючи його господиню.

В чем секрет шика француженок - Стиль жизни - Тренчкот — must-haveФото: pixabay.com

Рада 6. Подружіться з червоною помадою

Француженка і червона помада — ідеальна пара. Ось вже хто вміє майстерно її наносити, так це жительки Франції. Настійно рекомендуємо взяти з них приклад.

В чем секрет шика француженок - Стиль жизни - Подружіться з червоної помадойфото: pixabay.com