Взуття для офісу: кращі рішення — Стиль життя —

0Обувь для офиса: лучшие решения - Стиль жизни - вибирайте не дуже високий каблукФото: pixabay.com/ru

У будь-якої поважаючої себе дівчини повинно бути як мінімум кілька пар взуття на різні випадки, адже одна і та ж взуття може категорично не підходити для виходу на різні заходи. Сьогодні ми поговоримо про взуття, яка найчастіше «вигулюється», а саме — про діловий.

Основне правило — це ваш комфорт. В туфлях або чоботях ви проводите велику частину часу в офісі, тому не можна допускати ніякого дискомфорту. А вже якщо вам доведеться бігати по різних доручень, тут вже питання вирішується сам собою.

Обувь для офиса: лучшие решения - Стиль жизни - навряд чи вигадлива шпилька доставить багато зручностей на робочому местеФото: pixabay.com/ru

Кілька правил по підбору:

1. Звертайте увагу на довжину підборів. Бажано, звичайно, обійтися без них, але якщо у вас не виходить, купіть пару на невисокому каблуці — приблизно 5-7 див. У цьому випадку ви не втратите свій стиль, але і відчувати незручностей точно не будете.

2. Матеріал. Ідеальний вибір — туфлі з натуральної шкіри. Великий плюс у тому, що вони не змінюють форму з часом, як це може статися з більш дешевими матеріалами. Шкіра підлаштовується під форму вашої ноги, а значить, не буде натирати.

Створюємо ідеальний образ

Важливо врахувати колір і стиль взуття при виборі вбрання. Ні в якому разі не допускайте «світлофора» в образі, ви ж не хочете уславитися позбавленою смаку панянкою? Тому кольори не повинні бути кричущими, особливо коли мова йде про діловому образі. Чудово поєднуються, наприклад, темний монохромне плаття і спокійні туфлі в тон або трохи темніше.

Однак це не означає, що з квітами не можна грати: молочні туфлі можна поєднувати практично з будь-якими пастельними відтінками в одязі. Пам’ятайте, що світлий одяг завжди концентрує увагу на взуття.

Туфлі з ремінцями — також сумнівне вкладення. По-перше, ви можете натерти ногу, по-друге, ремінець навколо щиколотки візуально робить ногу коротше.

Вузькі, гостроносі туфлі вже років 20 як вийшли з моди, та й самі по собі вони незручні: стискають пальці і можуть призвести до запалення кісточки великого пальця.

Обувь для офиса: лучшие решения - Стиль жизни - балетки роблять вас присадкуватою і взагалі негарно сидять на ногеФото: pixabay.com/ru

А що ж вибрати, запитаєте ви?

Класика

Перше, що вам потрібно придбати, якщо ви цього ще не зробили, — туфлі-човники. Ось вже воістину універсальна пара! Ви можете без побоювань за здоров’я ніг носити їх в офісі, а можете надіти на світську тусовку.

Туфлі на невеликий шпильці

Якщо шпилька менше 10 см — все нормально. Навіть не будемо говорити, який ефект справляє на чоловіків така взуття, краще перевірте самі.

Обувь для офиса: лучшие решения - Стиль жизни - творчим натурам можна присомтреться до оригінальним моделям в рамках разумногоФото: pixabay.com/ru

Лофери

Сучасній дівчині непробачно упускати з уваги таку модель. Дизайнери не стоять на місці і постійно намагаються чимось нас здивувати, ось і у випадку з лоферами ви можете надягати їх в офіс, а не тільки на зустріч з подругами в кафе.

Взуття, що підкреслює вашу індивідуальність

Якщо ви творча особистість і жити не можете без акцентів в одязі, що ж, не можемо заборонити. Ваш вибір — кольорові підбори, цікавий декор та інші хитромудрі речі, однак важливо знати міру: все-таки офіс вимагає дотримання певного дрес-коду.