Вправи від знаменитого тренера, які допоможуть створити залізний прес

Упражнения от знаменитого тренера, которые помогут создать железный пресс

Тренер Дон-А-Матрікс працює з такими зірками, як Кім Кардашьян і Фергі. Він допомагає своїм клієнтам підтримувати чудову форму і знає кілька секретів про те, як отримати 6 заповітних кубиків преса, про яких розповів Popsugar. Напевно, ця мета здається недосяжною, але тренер запевняє, що завдяки його порадам ви зможете накачати сталевий прес.

Що стосується часу, який ви витратите на здобуття 6 кубиків преса, все це індивідуально і залежить від типу вашого тіла, а також від того, скільки ви готові докласти зусиль, щоб досягти результату. Деякі можуть накачати прес вже за місяць, в той час як інші досягають того ж через 6 місяців суворої дієти і фізичних вправ. На жаль, немає точної відповіді, скільки часу займе цей процес.

Персональний тренер Лорен Клер каже всім своїм клієнтам, що побудова ідеального преса починається на кухні. Якщо ви хочете позбутися від жиру в області живота, вам потрібно буде перейти на правильне харчування, є більше цільнозернових продуктів, а також влаштовувати регулярні тренування. Крім того, Лорен радить працювати над пресом, включивши до тренування згинання, розтяжку і повороти, щоб опрацювати цю частину тіла з усіх боків.

Що стосується Дон-А-Матрікс, тренер переконаний в ефективності наступних вправ.

Упражнения от знаменитого тренера, которые помогут создать железный пресс

Вправи, які допоможуть знайти 6 кубиків преса:

Гірський альпініст/альпініст

Використовуйте балансуючу півсферу Bosu ball, переверніть снаряд і прийміть положення планки. Руки витягнуті і розташовані на кулі. Тіло являє собою пряму лінію. Ноги поставте на ширину плечей. Зігніть праву ногу в коліні і підтягніть коліно до грудей. Поверніться у вихідне положення планки. Підтягніть ліву ногу до грудей. Продовжуйте їх чергувати. Зробіть 20-30 повторень.

Скручування на півсфері Bosu ball

Помістіть нижню частину спини на балансуючу півсферу. Ноги зігнуті в колінах, стопи розташовані на підлозі. Руки зігніть в ліктях і заведіть за голову. Робіть скручування корпусу, не відриваючи п’яток від підлоги. Зробіть 20-30 повторень.

Упражнения от знаменитого тренера, которые помогут создать железный пресс

Поворот корпуса на півсфері Bosu ball

Сядьте на підлогу, ноги зігніть в колінах і поставте стопи на підлогу. Візьміть в руки півсферу Bosu ball, відкиньтеся корпусом трохи назад, нахиливши його під кутом 45 градусів до підлоги. Поверніться вправо, опустивши м’яч на підлогу. Підніміть м’яч і поверніться у вихідне положення. Потім поверніться вліво, опустивши м’яч на підлогу. Продовжуйте робити повороти корпусу протягом 45 секунд.

Читайте також 5 незвичайних видів планки, які прокачують все тіло