Вправи, які позбавлять вас від другого підборіддя

Упражнения, которые избавят вас от второго подбородка

З роками наше тіло змінюється, шкіра втрачає свою пружність і еластичність. У багатьох з’являється «друге підборіддя», від якого вони мріють позбутися. Намагаючись зробити це з допомогою косметики, ви помічаєте, що ніякого результату це не принесло. У такому випадку потрібно почати робити фітнес для особи. Навіть якщо у вас вже є «друге підборіддя», ви можете зміцнити м’язи передньої частини шиї і приховати цей дефект. Вправи рекомендується виконувати і молодим жінкам: вже з 25 років шкіра втрачає тонус, і за неї потрібно почати доглядати.

Причини появи другого підборіддя

Упражнения, которые избавят вас от второго подбородка

Як не дивно, але зайві складки зустрічаються і у молодих худеньких дівчат. А все тому, що другий підборіддя може виникнути не тільки через зниження пружності тканини. Він з’являється з-за неправильного положення голови:

  • Під час сну (якщо ви використовуйте багато подушок або занадто м’які)
  • Під час спілкування (коли ви ніяковієте і опускаєте голову)
  • При будь-якій іншій активності, коли ви сутулитеся і опускаєте голову

Опускання голови приводить до того, що м’язи шиї постійно скорочуються, кровообіг в області підборіддя погіршується, виникають затискачі, болі і інші проблеми зі здоров’ям. І разом з тим з’являється зрадницький другий підборіддя. Іншою причиною є втрата еластичності шкіри в зрілому віці. Але щоб забезпечити шкіру поживними речовинами, поліпшити кровообіг і підвищити пружність шкіри, ви можете виконати наступні вправи:

Вправа №1

Упражнения, которые избавят вас от второго подбородка

Переконайтеся, що все ваше тіло розслаблене. Встаньте прямо. Закиньте голову максимально назад. Погляд спрямований вперед. Робіть все плавно і повільно. Через 5 секунд почніть опускати голову до грудей. Притисніть її до неї. Зробіть всього 8 повторень.

Вправа №2

Це вправа радять робити прямо на робочому місці. Ви сидите на стільці, поруч знаходиться стіл. Зігніть руки в ліктях і опустіть їх на стіл. Кисть правої руки опустіть на ліву руку. Покладіть підборіддя на тильну сторону рук. Підніміть підборіддя за рахунок рук, тиснучи на нього. Але при цьому чиніть опір: нехай голова і м’язи шиї відчувають напругу. Погляньте на стелю і через секунду повільно опустіть підборіддя, все ще чинячи опір. Розслабтеся, зробіть дихальні вправи. Після цього можете виконати вправу 4 рази.

Вправа №3

Упражнения, которые избавят вас от второго подбородка

Встаньте прямо. Зігніть руки в ліктях і опустіть пальці на плечі. Слідкуйте за диханням і тим, щоб спина була прямою. Зробіть видих і потягніться шиєю до стелі, як би зображуючи жирафа. Натисніть на плечі, щоб вам було легше. Через 10 секунд на видиху поверніться у вихідне положення. 5 повторень буде достатньо.

Вправа №4

Встаньте прямо. Опустіть долоню правої руки на ліву руку. Притисніть їх до підборіддя. Спробуйте закинути голову назад. Але напружуючи м’язи шиї, чиніть опір цьому. Не ворушіть головою, нехай всю роботу на себе візьмуть м’язи. Через кілька секунд розслабтеся і поверніться у вихідне положення. Зробіть 5 повторень.

Вправа №5

Упражнения, которые избавят вас от второго подбородка

Це вправа – своєрідний масаж вашої шиї і підборіддя. Шкіра тут дуже тонка і чутлива, тому потрібно робити всі легкими ударами. Все, що вам потрібно, – це поплескувати по верхній частині шиї і підборіддя швидко і без зупинки протягом пари хвилин. Регулярний масаж цільової області закріпить результат і швидше допоможе позбутися від другого підборіддя.

Читайте також Кращі зволожуючі засоби на літо, які допомагають тонізувати шкіру