Вправи для чоловічої фігури, які будуть корисні жінкам

Упражнения для мужской фигуры, которые будут полезны женщинам

Багато вправи з чоловічої тренування жінки намагаються уникати, так як вважають, що через них у них з’явиться чоловіча постать. А даремно. Редакція SUPER.UA хоче розповісти вам про декілька ефективних вправ, які стали вже класикою, адже вони є корисними для всіх статей. Завдяки їм ви зможете схуднути і знайти фігуру своєї мрії.

Вправа №1

Упражнения для мужской фигуры, которые будут полезны женщинам

Завдяки цій вправі жінки зможуть підтягнути груди, але потрібно не тільки регулярно займатися спортом, але і правильно харчуватися. Ляжте спиною на горизонтальну лаву. Розташуйте руки на грифі ширше ширини плечей. Зніміть штангу зі стійки, зробіть вдих і почніть опускати її вниз. Зупиніться, коли доберетеся до середини грудей. Потім повільно зробіть жим штанги при видиху. 3 сети по 8 повторень буде достатньо. Якщо хочете збільшити навантаження, робіть 12 повторень.

Вправа №2

Вправа дозволить знайти пружні сідниці і накачати біцепс стегна, надаючи тонус внутрішньої поверхні стегна. Підійдіть до стійки зі штангою. Встаньте прямо, покладіть ноги на ширині плечей. Зніміть гриф і почніть його опускати вниз, ковзаючи їм при цьому по стегнах, поки не ставайте трохи нижче колін. Роблячи видих, випряміться, повернувшись у вихідне положення. 3 сети по 12 повторень буде достатньо. Якщо вам легко виконати вправу, можете збільшити вагу обтяження, але будьте обережні і не поспішайте перенапружувати м’язи, так як це призводить до травм.

Вправа №3

Упражнения для мужской фигуры, которые будут полезны женщинам

Якщо ви хочете пропрацювати м’язи плечового суглоба і зміцнити руки, робіть підтягування. Можна почати робити їх на тренажері-гравитроне, якщо ви помітили труднощі у виконанні вправи на турніку. Коли подужаєте тренування на тренажері, перейдіть до класичного варіанту підтягування: розташуйте руки на турніку ширше ширини плечей. Зробіть вдих і потягніться вгору, поки груди не буде на одному рівні з турником. На видиху опуститеся вниз.

Вправа №4

Це вправа повинна увійти в програму тренування будь-якої жінки, яка мріє знайти ідеальну п’яту точку. Крім цього, ви пропрацюєте м’язи ніг, спини, живота і квадрицепси. Підійдіть спиною до стійки з грифом. Зніміть його, розташувавши на верхньої частини плечей. Зробіть крок назад і розворот шкарпеток ніг на 45 градусів, розмістивши їх ширше ширини плечей. Зробіть вдих, відведіть таз назад і почніть присідати. Важливо при цьому не відривати п’яти від підлоги, не зводити коліна разом, тримати прес в напрузі і не сутулитися. Новачкам радять робити 3 сети по 15 повторень.

Вправа №5

Упражнения для мужской фигуры, которые будут полезны женщинам

Обвисла шкіра рук псує зовнішній вигляд жінки. Якщо ви хочете зміцнити м’язи грудної клітки, кора і трицепси, робіть наступне: прийміть упор лежачи. Коліна на підлозі, руки зігнуті в ліктях і розставлені ширше ширини плечей. Гомілки однієї ноги покладіть на гомілку іншого. Тіло повинно являти собою пряму лінію. Напружте м’язи черевної області. Зробіть вдих і опустіться вниз, виконавши віджимання. Зробивши видих, повільно піднімайте корпус вгору, поки руки не будуть повністю прямими. Зробіть 3 сети по 20 повторень.

Читайте також 4 суперсета на всі групи м’язів, які допоможуть створити фігуру мрії