Вихід у колір: кращі ідеї для холодної зими — Стиль життя —

0Выход в цвет: лучшие идеи для холодной зимы - Стиль жизни - Анна ХилькевичФОТО: INSTAGRAM.COM

Багато хто забуває, що навіть звичайні пуховики не обов’язково повинні бути чорного або сірого кольорів. Подивіться, як яскраві кольори вибирають наші зірки. У популярної актриси Анни Хилькевич ми взагалі виявили цілу колекцію різнобарвних пуховиків.

Выход в цвет: лучшие идеи для холодной зимы - Стиль жизни - Ганна ХилькевичФОТО: INSTAGRAM.COM

Причому актриса не боїться в одному образі поєднувати відразу кілька відтінків одного кольору — а, як відомо, часто це завдання непросте. Зате подібний комплект витягує силует і надає легкість і легкість всьому образу.

Выход в цвет: лучшие идеи для холодной зимы - Стиль жизни - Світлана БондарчукФОТО: INSTAGRAM.COM

Світлана Бондарчук, навпаки, при виборі зимового комплекту, навпаки, обрала контрастне поєднання фіолетового і зеленого (майже смарагдового відтінку). Езотерики запевняють, що подібний комплект пов’язує космічне і земне: зелений характеризує все земне, а фіолетовий — саме космічне. Стилісти нерідко використовують такі поєднання, коли хочуть створити яскравий і ефектний образ.

Кольорові шуби

Яскраві різнокольорові шуби в тренді ось уже не перший сезон. Причому навіть зірки не соромляться носити еко-шуби з штучного хутра. Першими тон задали закордонні знаменитості, а потім прапор «зелених» перехопили і російські селебріті. Наприклад, у співачки Валерії яскравих еко-шуб як мінімум парочка.

Выход в цвет: лучшие идеи для холодной зимы - Стиль жизни - ВалерияФОТО: INSTAGRAM.COM

Втім, носити чи не носити хутро — справа кожного. Співачка Анжеліка Агурбаш нещодавно представила свою першу колекцію хутрових виробів 2019-2020 роки, створеної їй спільно з брендом GNL.

Выход в цвет: лучшие идеи для холодной зимы - Стиль жизни - Анжеліка АгурбашФОТО: INSTAGRAM.COM

Выход в цвет: лучшие идеи для холодной зимы - Стиль жизни - Спільний показ Анжеліки Агурбаш і Аніки КеримовойФОТО: INSTAGRAM.COM

Що ні модель — то яскравий вибух. Поєднувати хутряні жилети, ефектні пальто, куртки-косухи і бездоганні пончо від GNL by ANGELICA можна зі стильними комбінезонами, брючними костюмами і вечірніми сукнями від Аніки Керімовою — саме такі варіанти були представлені гостям на недавньому спільному показі Анжеліки Агурбаш і Аніки Керімовою.

Выход в цвет: лучшие идеи для холодной зимы - Стиль жизни - Аніка Керімова з модельюФОТО: INSTAGRAM.COM

Шапочный розбір

Можна додати динамічності вашому образу, просто використавши яскраві шапку з рукавицями. У цьому сезоні вибір шапок такий величезний, що можна знайти варіант на будь-який смак.

Выход в цвет: лучшие идеи для холодной зимы - Стиль жизни - Белла ПотемкинаФОТО: INSTAGRAM.COM

Наприклад, Белла Потьомкіна вибрала шапку зі смішним принтом, який ніби переносить нас кудись в засніжену Лапландію. Причому такий варіант відмінно виглядає з шубою з натурального хутра.

Выход в цвет: лучшие идеи для холодной зимы - Стиль жизни - АврораФОТО: INSTAGRAM.COM

Телеведуча Аврора вирішила зробити акцент на помпон — теж дуже модну деталь зимових шапок. Білий хутро з рожевим помпоном виглядає дуже свіжо і зухвало.