Виглядаємо карколомно: прості правила визначення кольоротипу — Стиль життя —

0Выглядим сногсшибательно: простые правила определения цветотипа - Стиль жизни - кольоротип визначити легкоФото: pixabay.com

Формування образу — це не тільки робота з мовою і манерами, але і зі стилем одягу, зачіскою та макіяжем. Професіонали на основі досвіду інтуїтивно визначають, що підходить конкретній дівчині. Але що робити тим, хто не може звернутися за допомогою до стиліста? Розповідаємо читачкам WomanHit.ru прості правила визначення кольоротипу.

Як визначити кольоротип

Не потрібно володіти спеціальними інструментами та навичками, щоб визначити кольоротип по зовнішності. Ось кілька простих лайфхаков, за якими можна розділити зовнішність на два типи — теплий і холодний:

  • Подивіться на вени. Зверніть увагу на місце згину ліктя — там тонка незасмагла шкіра, через яку видно колір вен. Якщо вени синього кольору — ви ставитеся до холодного типу, зеленого — до теплого.
  • Відлив волосся. Підійдіть до вікна або вийдіть на вулицю. Візьміть в руки товсту пасмо і підніміть її у бік яскравого сонця. Волосся відливають мідним? Ви представниця теплого типу. У холодного типу волосся будуть відливати сріблястим кольором. Однак цей лайфхак застосуємо тільки до дівчат з незабарвленими волоссям.
  • Засмага. Якщо ваша шкіра під сонцем набуває золотистий або жовтий відтінок — ви ставитеся до теплого типу. Засмага жінок з холодним типом зазвичай коричневий — інтенсивність кольору розрізняється.
  • Колір очей. Теплого типу властиві напівпрозорі відтінки (сірий, блакитний, світло-зелений та світло-коричневий), змішані кольори і вкраплення золотистого або коричневого кольору. У холодного типу темний колір очей, вони яскраві — оточуючі завжди звертають увагу і роблять компліменти такого кольору: горіхові, темно-зелені, сині, чорні.
  • Веснянки. Якщо ваша шкіра схильна до пігментації, значить ви ставитеся до теплого типу. У таких дівчат з настанням весни завжди виступають веснянки, родимки стають більш яскравими.

Чотири кольоротипу зовнішності

Стилісти прийняли загальну класифікацію цветотипов, порівнявши їх з сезонами: зима, весна, літо, осінь. Вважається, що зима і літо — холодні типи, весна і осінь — теплі типи зовнішності. Кожному типу зовнішності відповідають певні риси зовнішності, у відповідності з якими потрібно підбирати відтінки одягу, аксесуарів, косметики і колір фарбування. Правильно обрана гамма підсвічує шкіру зсередини, приховує недоліки шкіри, тоді як невідповідна гамма робить колір обличчя нездоровим. Розповідаємо детальніше про чотирьох цветотипах:

Зима

Представниці цього типу зовнішності зазвичай привертають найбільше уваги через незвичність зовнішності. У них поєднуються напівпрозора порцеляновий або засмагла з оливковим відтінком шкіра і волосся чорного або темно-каштанового кольору з сріблястим відливом. Очі зазвичай смарагдові, горіхові, темно-сині або сірі.

Вам підходить: прикраси з платини, білого золота і срібла. Одяг чорного, зеленого, синього, червоного, білого, темно-сірого і темно-коричневого відтінку. Вибирайте чисті кольори з холодним подтоном — приміряючи речі, вони повинні перетворювати вас, а не гасити яскраву контрастну зовнішність.

Выглядим сногсшибательно: простые правила определения цветотипа - Стиль жизни - зимовий тип — контрастна внешностьФото: pixabay.com

Весна

Ніжна неконтрастна зовнішність — це відмінність весняного типу. У таких дівчат світла шкіра з персиковим рум’янцем, веснянки на обличчі. Волосся від карамельного і медового блонда до теплого каштанового. Очі світло-зелені, зелено-жовті, блакитні або світло-коричневі.

Вам підходить: золотистий, ніжно-блакитний, яскраво-зелений, охра, молочний, бежевий, шоколадний, персиковий, світло-помаранчевий. Прикраси з бронзи, жовтого золота.

Выглядим сногсшибательно: простые правила определения цветотипа - Стиль жизни - весняний тип відрізняє нежностьФото: pixabay.com

Літо

Це холодний неконтрастний тип зовнішності. Шкіра у жінок цього типу світла з оливковим полиском або ніжно-рожева з холодним подтоном. Волосся від платинового блонда до темно-русявого з сріблястим відливом. Очі світлі — холодного сірого, сіро-зеленого або сіро-зеленого кольору, рідше горіхові.

Вам підходить: білий, сірий, фіолетовий, синій, коричневий, зелений кольори і їх відтінки з холодним подтоном. Прикраси, виконані в платині, сріблі або білому золоті.

Выглядим сногсшибательно: простые правила определения цветотипа - Стиль жизни - літній тип — теж контрастФото: pixabay.com

Осінь

Дівчата осіннього кольоротипу мають контрастною зовнішністю, що залучає увага. Серед росіянок це найбільш рідкісний тип зовнішності. Світла шкіра з персиковим рум’янцем і ластовинням, зелено-жовті, жовті, зелено-блакитні і жовто-горіхові очі, іноді з цятками теплого коричневого кольору. Руді або каштанове волосся з мідним і золотистим відливом.

Вам підходить: апельсиновий, теплий червоний, оранжевий, охра, теплий жовтий, коричневий, бежевий, кемел. Вибирайте прикраси з платини, жовтого золота.

Выглядим сногсшибательно: простые правила определения цветотипа - Стиль жизни - дівчата з мідними волоссям відносяться до осіннього типуФото: pixabay.com