Види сирів, які забороняють є дієтологи

Виды сыров, которые запрещают есть диетологи

Якщо ви прагнете схуднути, то повинні особливо ретельно вибирати такий продукт як сир. Справа в тому, що деякі сири можуть допомогти вам схуднути, тому що вони низькокалорійні, що насичують і повні вітамінів. З іншого боку, існують сири, з-за яких ви можете швидко одужати!

Сайт Popsugar пропонує добірку сирів, яких краще уникати, якщо ви хочете скинути зайву вагу:

1. Вершковий сир

Вершковий сир може додати зайві калорії і жир у ваш раціон. В двох столових ложках міститься 100 калорій, 10 г жиру і всього два грами білка.

Виды сыров, которые запрещают есть диетологи

2. Блакитний сир

«Хоча цей сир може чудово оживити будь-який салат, його додавання також зробить блюдо висококалорійним і дуже жирним. 230 г блакитного сиру містить 100 калорій і майже дев’ять грамів жиру.

3. Грюйер

Цей модний сир використовується в багатьох рецептах, але один його фрагмент містить близько 116 калорій і дев’ять грамів жиру. Калорії і жир в цьому сирі швидко складаються і можуть легко сприяти збільшенню жиру на животі.

Виды сыров, которые запрещают есть диетологи

4. Маскарпоне

Маскарпоне – сяюча зірка тірамісу та інших вершкових десертів, але кожна його столова ложка містить 120 калорій, 12 грамів жиру і дев’ять грамів насиченого жиру!

5. Нежирні сири

Ви можете подумати, що вибір знежиреного сиру – хороший спосіб скоротити кількість калорій, якщо ви намагаєтеся скинути вагу. Насправді це може принести більше шкоди, ніж користі, так як знежирені сири залишають вас незадоволеними, і вам буде хотітися перекусити.

6. Запечений брі

Якщо звичайний брі є одним з кращих сирів для схуднення, запечений брі може бути справжньою калорійною бомбою! Тому краще віддайте перевагу звичайний брі разом з яблуком або парою крекерів.

Виды сыров, которые запрещают есть диетологи

7. Смажені палички з моцарелли

Кращий спосіб зробити сир ще більш жирним – це обсмажити його на олії. Всього 4 порції таких паличок додадуть вам 420 калорій!

Вибирайте тільки корисні види сирів і не поправляти!

Читайте також 5 дивних, але дуже корисних кулінарних лайфхаков