Види м’яса, які приносять користь і шкоду організму

Виды мяса, которые приносят пользу и вред организму

Цей матеріал, явно не для вегетаріанців. А всі м’ясоїди, повинні уважно ознайомитися з інформацією. Адже є м’ясо, яке згубно впливає на наш організм. Ми підготували список шкідливих і корисних видів.

Корисно: яловичина на трав’яному відгодівлі

Виды мяса, которые приносят пользу и вред организму

Якщо корову годували виключно травою, то в майбутньому це буде корисне м’ясо. Адже в шматку такої яловичини містяться омега-3 жирні кислоти, вітамін B6, бета-каротин. Це м’ясо буде коштувати в рази дорожче, але хіба можна економити на своєму здоров’ї.

Шкідливо: яловичина на зерновому відгодівлі

Якщо ж корова їла не тільки траву, але ще й зерно, то в майбутньому таке м’ясо буде не дуже корисно. Адже тоді у тварини накопичується жир і холестерин. Така яловичина порівняно з трав’яний більш жирна, менш соковита.

Корисно: свиняча вирізка

Виды мяса, которые приносят пользу и вред организму

Хто б міг подумати, що свинина може бути корисною. Правильно обсмажена свиняча вирізка по поживності і корисності може зрівнятися з м’ясом курки. Головне вибирати не фабричне м’ясо, а фермерське.

Шкідливо: бекон

Типова складова більшості сніданків не славиться своєю корисністю.Бекон дуже жирний, у трьох шматках м’яса міститься 150 калорій. З-за того, як готують бекон, він може стати каталізатором серцевих захворювань і раку.

Корисно: індичка

Виды мяса, которые приносят пользу и вред организму

Якщо порівнювати її з м’ясом інших птахів, то в індичці найменше жиру. Також вона містить багато селену і вітаміну B, що робить її відмінним інгредієнтом для збалансованого меню. М’ясо індички добре впливає на імунну систему і універсально підходить практично до всіх гарнірів.

Шкідливо: качка

Напевно, не можна знайти більш шкідливого м’яса, ніж качатина. На думку дієтологів, більше немає ніде стільки калорій і жиру, як 100 г качки. Від вживання качиного м’яса підвищується рівень поганого холестерину, і збільшуються шанси серцево-судинних захворювань. У ній найменше білка, ніж у будь-якої іншої птиці. Постарайтеся знайти альтернативу цього м’яса.

Корисно: ягнятина

Виды мяса, которые приносят пользу и вред организму

Мабуть, це одне з найкращих видів м’яса. У ньому багато корисних речовин, включаючи цинк і залізо, а також вітамін Ст. Весь жир, що міститься в ягнятине, корисний і мононенасичений, саме той, який потрібен організму.

Шкідливо: баранина

Вона не настільки шкідлива, але має обмеження для вживання в раціон. Наприклад, людям у віці краще не їсти баранину, воно може викликати артрит. Найкраще їсти баранину з великою кількістю гарніру і овочів. Жир, який вийшов під час готування цього м’яса, краще не використовувати.

Тепер ви знаєте яке м’ясо додати до себе в раціон, а від якого краще відмовитися.

  • Читайте також: 8 порад від шеф-кухарів, як ідеально приготувати м’ясо