Ви всі мене бесіте: модні речі, які ненавидять чоловіки — Стиль життя —

47Вы все меня бесите: модные вещи, которые ненавидят мужчины - Стиль жизни - Модні речі, які ненавидять мужчиныФото: pixabay.com/ru

Коли дівчина збирається на який-небудь захід або в гості, вона практично ніколи не звертається за порадою до чоловіка. Але їх не варто недооцінювати. Чоловікам зовсім не все одно, що носять їхні жінки, однак не всі можуть відверто сказати коханій, що їх не влаштовує в її гардеробі. Ми склали невеликий список того, що чоловіки із задоволенням виключили б з вашого життя, будь у них така можливість.

Рішуче ні штанів!

Не всі штани в очах чоловіків однаково прекрасні. Звичайно, вони не виключають можливості появи цього предмета жіночого гардеробу, але з урахуванням того, що на жінці вони виглядають ефектно. Особливу нелюбов чоловіки відчувають до лосинами. І дійсно, потрібно кілька разів подумати, перш ніж купувати сподобалися вам обтягуючі штани. Намагайтесь об’єктивно оцінювати свою фігуру і подумайте, чи так вже вони вам потрібні при відсутності ідеальних форм. Також чоловікам абсолютно не доставляють естетичного задоволення мішкуваті штани, штани/джинси з дуже високою або низькою талією. Якщо при цьому ще і стрінги виставлені напоказ, будьте впевнені: ви зробили все, щоб відбити у чоловіка бажання вами захоплюватися. Останнім часом комбінезони різних фасонів також увійшли до списку найбільш ненависних речей, на думку чоловічої половини населення.

Вы все меня бесите: модные вещи, которые ненавидят мужчины - Стиль жизни - Особливу нелюбов чоловіки відчувають до лосинамФото: pixabay.com/ru

Не всі однакові сукні

Іноді буває так, що ви купили нову сукню, а чоловік навіть і не зрозумів цього. Особливо це відноситься до об’ємним суконь, які можна носити з тими ж лосинами. Чоловікові складно це зрозуміти і прийняти. Так що переконайтеся, чи справді ви йдете на побачення в сукні, а не в туніці. Однак чоловіки не мають такої вже неприязні до футболок… Тільки якщо ви не називаєте її сукнею.

Ви можете здивуватися, але міні-спідниці не входять до числа приємних чоловічого ока предметів гардероба. Для них це скоріше своєрідний пояс, який не прикриває абсолютно нічого. А якщо ви додасте до такої спідниці-поясу чоботи, ваш чоловік сумно і неодобряюще зітхне.

Вы все меня бесите: модные вещи, которые ненавидят мужчины - Стиль жизни - Ви купили нову сукню, а чоловік навіть і не зрозумів этогоФото: pixabay.com/ru

Тілесні колготки

Тонкі тілесні колготки також потрапили в сміттєву корзину чоловічої свідомості. Щоб не посилювати ефект відрази, не надягайте їх взимку з чорними чобітьми і пуховиком. У розумінні чоловіків тонкі колготки — абсолютно марна річ, їм боляче бачити, як в лютий мороз дівчина гордо крокує з «голими», на думку чоловіків, ногами. Їм не зрозуміло, навіщо вдягати те, чого не видно. Так що ви можете вибрати будь-які інші колготки, хоч щільні чорні, хоч мереживні, головне, не капронові.

Вы все меня бесите: модные вещи, которые ненавидят мужчины - Стиль жизни - Взимку ви можете вибрати будь-колготки, крім капроновыхФото: pixabay.com/ru

Химерні прикраси і недоречний декор

Якщо ви вже купили іскристу від страз футболку або кофточку з рюшами, постарайтеся приховати цей факт від чоловіка. Одягайте її, поки його немає вдома. До речі, точно також негативно чоловіки реагують на будь-які рвані речі.

Колір

Цікавий факт: одна і та ж річ в очах чоловіка виглядає по-різному в залежності від кольору. Ви можете провести невеликий експеримент, щоб визначити, яке колірне рішення найбільше приваблює вашого чоловіка. Більшість чоловіків вибере що-небудь яскраве, до пастельним тонам вони, зазвичай, байдужі. Крім того, не всі чоловіки відрізняють відтінки. Для них немає різниці, це блакитний або бірюзовий — вони просто скажуть «синій». Ще одне оману щодо кольорів: абсолютній більшості чоловіків не подобається рожевий — істинно жіночий колір.

Вы все меня бесите: модные вещи, которые ненавидят мужчины - Стиль жизни - Абсолютній більшості чоловіків не подобається рожевий цветфото: pixabay.com/ru

Що ж носити?

Звичайно ж, сукні-футляри, вузькі джинси, футболки, блузки та кофтинки, не виходять за рамки розуміння чоловіків.

Проте всім нам час від часу хочеться одягти щось незвичайне для чоловіка, але зовсім зрозуміле нам. Просто не робіть викликають речі вашим базовим гардеробом, і ваш чоловік скаже вам спасибі.