Веселі дитячі варіанти активного дозвілля, які спалюють калорії

Веселые детские варианты активного досуга, которые сжигают калории

Згадайте дитинство, коли після активних ігор ви з задоволенням наминали морозиво, а потім обмірковували стратегію нових занять і з головою в них йшли. Змучені і важко дихають, будучи дітьми, ви ніколи не боялися тих часів «кардіо». Це було просто весело, а про корисність активних ігор ви тоді і не замислювалися. Popsugar каже, що діти розглядають активне проведення часу, як просто гру, а не тренування. І у них є чому повчитися.

Пропонуємо розглянути кілька простих варіантів активного відпочинку для дорослих, натхнених дитячими іграми.

«Сперечаємося, ти не зможеш…»

Веселые детские варианты активного досуга, которые сжигают калории

Якщо ви будете грати з дитиною, то відчуєте деяке збентеження від своїх дій. Діти навіть не думають про те, що відчувають дорослі під час ігор — вони просто грають. У дітей нульовою сором і енергія золотистих ретриверів. Ви можете просто гуляти по парку і почути від дитини: «Сперечаємося, що ти не зможеш докотити цей валун на вершину пагорба?». Наступне, що ви робите так це, те, що котите під гору величезний камінь. Потім стрибаєте і біжите шукати щось ще, що можна було б ще підняти на спір. Це може бути необов’язково важкий предмет. Візьміть з одним в руки за маленького камінчика і біжіть на пагорб. Хто першим донесе свій камінь до точки фінішу, той і виграв. Якщо виконати багаторазові забіги на пагорб, ви будете спалювати дуже багато калорій.

«Стриманий або нестриманий»

Веселые детские варианты активного досуга, которые сжигают калории

Влаштуйте челленджер серед друзів. Наприклад, пройдіть певну дистанцію дуже повільно або дуже швидко, стрибаючи або розмахуючи руками, задом наперед або боком і т. д. Встановіть маленький приз виграв або «покарання» програв, тоді ви побачите, як активно всі намагаються досягти фінішу.

«Полювання за скарбами»

Веселые детские варианты активного досуга, которые сжигают калории

Це заняття стало б чудовим проведенням часу з великою компанією. Виберетеся разом на природу і поохотьтесь за скарбами, якими можуть стати різні жуки, листя певної форми, четирехлістний конюшина, фотографія конкретної птиці або лісового мешканця і т. д. Хто перший знайшов, той і відпочиває, поки всі встановлюють намети і збирають дрова. До того ж, споглядання природи під час пошуків може стати відмінним способом зняття стресу.

«Коли доберешся до точки, тоді…»

Веселые детские варианты активного досуга, которые сжигают калории

Коли ви дійдете до сміттєвого бака, стрибайте до наступного дерева. Коли ви досягнете дерева, влаштуйте спринт до валуну. Після цього, крабовою ходою дійшовши до розвилки і поверніться у зворотному напрямку так само. Ви зрозуміли цю ідею. Складіть деякі правила для вашої наступної прогулянки і спробуйте не порушити їх.

Активні ігри

Веселые детские варианты активного досуга, которые сжигают калории

Баскетбол, волейбол, футбол, теніс, можуть стати відмінними розвагами та ефективними методами спалювання калорій. Якщо б ви були дитиною і проходили біля дітей, які в щось грають, ви б, ймовірно, зупинилися і пограли разом з ними. З незрозумілої причини, дорослі так не роблять. Якщо ви не хочете грати з незнайомцями, тоді пограйте з компанією друзів. Корисно і весело.

Читайте також 10 щоденних звичок, які допоможуть радіти життю