Варто спілкуватися з енергетичними вампірами

Стоит ли общаться с энергетическими вампирами

Спілкування з деякими людьми покращує настрій і змушує посміхатися. Але кожному з нас доводиться мати справу з співрозмовниками, яких прийнято називати енергетичними вампірами. Після контакту з такою людиною у нас значно погіршується настрій і самопочуття.

Навіть психологи не заперечують існування енергетичних вампірів, намагаючись пояснити це явище з наукової точки зору. Насправді ніякої містики немає. Вся справа в тому, що людина просто нам неприємний з деяких причин. Наприклад, його характер та стиль спілкування може виявитися повністю протилежним нашому. Природно, розмова з таким співрозмовником призведе до сплеску негативних емоцій.

Стоит ли общаться с энергетическими вампирами

У більшості випадків енергетичні вампіри – це звичайні люди, які не шкодують вам зла. Дуже ймовірно, що ви теж негативно впливаєте на деяких співрозмовників. Кожна людина – це унікальна індивідуальність, тому конфлікти характерів зустрічаються повсюдно.

Варто зазначити, що існують і такі люди, які навмисно провокують співрозмовників на негативні емоції. Зазвичай така поведінка пов’язана з наявністю серйозних психологічних комплексів. Ось явні ознаки того, що ви спілкуєтеся з людиною:

  • Співрозмовник часто відволікається від теми розмови і вживає багато зайвих слів.
  • Навіть при згадці його імені ваш настрій погіршується.
  • Він постійно розповідає про свої проблеми.
  • Він втручається у всі конфлікти, навіть не маючи відношення до предмету спору.
  • Всі його промови виглядають неприродними і награними.
  • Він часто не здатний контролювати власні емоції.

Звичайно ж, спілкування з такою людиною не призведе ні до чого хорошого. Якщо є така можливість, то краще повністю розірвіть всі зв’язки з ним.

Стоит ли общаться с энергетическими вампирами

Врахуйте, що виправити цього енергетичного вампіра практично неможливо. Найчастіше причини його поведінки приховані в глибокому дитинстві, тому розібратися в них під силу тільки психологам. Але проблема полягає в тому, що такі люди практично ніколи не звертаються за допомогою.

Ось декілька прийомів, які допоможуть вам захиститися під час розмови з енергетичним вампіром:

  • Беріть ініціативу в свої руки і задавайте тон розмови.
  • Подумки намалюйте захисний бар’єр. Цей психологічний трюк діє безвідмовно.Уникайте прямого зорового контакту і зайвих дотиків.
  • Не приймайте близько до серця чужі проблеми. Енергетичні вампіри схильні надто драматизувати їх.
  • Поповнюйте свій енергетичний баланс. Для цього добре висипайтеся, пийте багато рідини і проводите багато часу на свіжому повітрі.

Читайте також Що ваші сексуальні фантазії можуть розповісти про вас?