Важлива інформація про антивікової косметики, про яку вам не говорять

Важная информация об антивозрастной косметике, о которой вам не говорят

Багато жінок, помітивши в дзеркалі вікові зміни, чомусь не вирішують проблему професійно. Одночасно з цією категорією жінок, є і такі, хто вже «подружився» з антивіковими кремами. При цьому, навіть не досягнувши позначки в 30 років, вони погано уявляють, в чому ж ефективність подібних косметичних продуктів.

Щоб відповісти на одвічне питання про доцільність використання антивікової косметики, MarieClaire поділився наступними фактами:

1. Будь-який крем може бути омолоджуючим

Важная информация об антивозрастной косметике, о которой вам не говорят

Якщо ви мало спите, курите, погано харчуєтеся і живете в постійному стресі, то коли-то ваша шкіра влаштує страйк. Незважаючи на те, що до 25-27 років ви виглядали молодо і свіжо при такому способі життя, далі вам обов’язково знадобиться профілактика старіння. І тут вам не обов’язково купувати крем з позначкою «супер-пуперантивозрастной», щоб відстрочити раннє старіння. Не поспішайте бігти за распиаренным брендом антивікової косметики. Є многопрофессиональных масок, гоммажей, сироваток і пілінгів, які допоможуть вам поповнити запаси структурних білків-колагену та еластину і загальмувати процеси старіння шкіри. При цьому на їх упаковках може повністю відсутня відмітка anti-age. Якщо крем вирішує вашу проблему, а результат вас влаштовує, значить засіб вам підходить і його абсолютно точно можна назвати омолоджуючим незалежно від того, є у нього «анти-ейдж» у назві чи ні. На жаль, з цієї ж причини нічого не заважає виробнику написати на звичайному зволожуючому кремі «проти старіння» і спокійно дивитися, як ростуть продажі його продукції.

2. Антивікова косметика не вирішує глобальних проблем

Важная информация об антивозрастной косметике, о которой вам не говорят

Все дуже індивідуально, адже у всіх різна генетика і старіємо ми по-різному. Однак у 45 років немає сенсу використовувати тільки антивіковий крем, але при цьому постійно відмовляти собі в похід до косметолога на серйозну омолоджуючу процедуру. Якщо у вас є глибокі зморшки, помітно загубилася еластичність шкіри, а овал обличчя вже «поплив», то сподіватися тільки на anti-age крем, як мінімум нерозумно, а як максимум — пізно.

Однак, якщо ви підтримували своє обличчя в пристойному стані до цього віку, то антивікова косметика може добре зафіксувати і продовжити той результат, який ви отримали у косметолога. Особливо рекомендується для старіючої і пошкодженої шкіри крему з екстрактом центелли азіатської, із факторами зростання, з пептидами, з бурштинової і молочної кислотою. Вони допоможуть відновити кровообіг, зменшують набряклість, перезапускают синтез колагену, знімають стрес з шкіри на клітинному рівні, відновлюють бар’єрні функції шкіри – просто казка, а не інгредієнти. У будь-якому випадку, пам’ятайте, чим раніше ви почнете підтримувати здоровий стан своєї шкіри, темдальше буде простіше виграти битву за молодість».

3. Ефективна антивікова косметика не може бути органічної

Важная информация об антивозрастной косметике, о которой вам не говорят

Мода на органіку створила сприятливі умови для маркетологів, які вирішили схрестити тренд антивікових продуктів та натуральної косметики. До речі, спочатку позначку «органічний anti-age» на свої продукти ліпили представники мас-маркет брендів. Потім хвилю підхопили люксові марки, і не звертати на це увагу вже просто стало не можна. Професійна косметика дуже старалася триматися подалі від усього цього, але не змогла встояти. Тому іноді навіть на професійному ринку можна зустріти банку з сакраментальним «100% натуральний anti-age» крем.

Чесні виробники органіки змагатися в ефективності з справжніми антивіковими продуктами навряд чи зможуть. Давайте дивитися на речі розумно. Повністю натуральна косметика може уменьшитьпотерю трансэпидермальной вологи, вона чудово підвищує захисні функції шкіри, але, на жаль, скорегувати важливі вікові зміни, уповільнити процес старіння і позбавити від глибоких зморшок їй не під силу. Навіть якщо говорити про звичайний зволоження шкіри, то краще все ж крем з гіалуронової кислотою. А як ви знаєте, вона з’являється в складі косметики зовсім не органічним методом.

Читайте також Як зробити якісну чистку особи без дорогих процедур