В одному чорному-чорному шафі: 5 міфів про це кольорі — Стиль життя —

0В одном черном-черном шкафу: 5 мифов об этом цвете - Стиль жизни - Міфи про чорному кольорі в одеждеФото: pixabay.com/ru

Коли на вулиці стає прохолодніше, ми задумаваемся про те, щоб змінити гардероб. В осінньо-зимовий період в шафі більшості жінок переважають темні кольори, зокрема — чорний.

У цього кольору багато шанувальників, але також не менше ненависників. Як стверджують багато власників бутиків, одяг чорного кольору розходиться в першу чергу.

Ми пропонуємо вам розібратися разом з нами, які факти про чорному відповідають дійсності, а які слід забути.

Міф 1. Чорний — «дорогий» колір

У цьому випадку справа зовсім не в кольорі. Головне, підібрати потрібну форму і фасон речі, тоді вже колір відійде на другий план. Погодьтеся, якщо вибирати між спортивним костюмом, виконаний в чорному кольорі, і вечірнім платтям, ідеально сидить на вас, але іншого кольору, на яку з речей впаде ваш вибір?

Крім того, коли ви купуєте річ чорного кольору, переконайтеся, що вона відмінної якості: ніде не стирчать нитки, немає кривих швів, а також чорна річ повинна бути ідеально отглажена. А вже про якість самої чорної тканини і говорити не доводиться: дешевизна чорних речей завжди помітна, якщо вони дійсно дешеві.

В одном черном-черном шкафу: 5 мифов об этом цвете - Стиль жизни - Головне, підібрати потрібну форму і фасон вещиФото: pixabay.com/ru

Міф 2. Чорний колір зробить мене стрункішими

У цьому твердженні є частка правди, але — не одним чорним кольором єдині. Той же витягує ефект може надати будь-який інший темний колір, наприклад, бордовий. Так що сміливо вибирайте баклажановий, темно-зелений, синій, бордовий, коричневий. Головний секрет візуального «схуднення» — прямі лінії. Якщо ви виберете комплект, припустимо, повністю білого кольору, ви створите вертикальний силует, який і «витягне» вас.

Міф 3. Чорний колір дуже практичний

Почасти це так. Але крім бруду, якої так бояться прихильники цього пункту, існує маса інших факторів, наприклад, шерсть тварин. Так що, якщо ви зважитеся надіти чорні брюки і піти в гості до людини з кішкою або собакою, не забудьте прихопити липкий валик для одягу.

Міф 4. Чорний колір можна поєднувати з будь-якими іншими квітами

Досить слабкий аргумент, так як навіть у чорного кольору є відтінки, які, уявляєте, теж досить важко поєднувати між собою, не кажучи вже про контрастних кольорах. Вам доведеться непросто при поєднанні пастельних кольорів з чисто чорним кольором, так як чорний в цьому випадку ріже силует. Краще придивіться до більш м’яким темним кольорам: бордового і синього.

В одном черном-черном шкафу: 5 мифов об этом цвете - Стиль жизни - Чорний в цьому випадку ріже силуэтФото: pixabay.com/ru

Міф 5. Чорний підходить для будь-якого віку

А ось і ні. Дорослим жінкам, особливо наближається до 50-річного рубежу, потрібно віддавати перевагу світлим кольорам, так як потужний чорний здатний підкреслити всі ваші вікові зміни.

В одном черном-черном шкафу: 5 мифов об этом цвете - Стиль жизни - Не одним чорним кольором единыФото: pixabay.com/ru

Не варто повністю позбавлятися від чорних речей в гардеробі, але потрібно знати міру і не одягатися в нього з голови до ніг. Нехай у вас буде кілька класичних речей чорного кольору для офіційних заходів, що вимагають серйозного дрес-коду.