Трихолог: волосся потрібно мити більше одного разу

Джоанна Скшипчак, косметолог-трихолог, пояснює, чому одноразового миття голови недостатньо.

Джоанна Скшипчак веде профіль Ekspert Kosmetyczny в Instagram, і саме тут вона зосередила увагу на частоті миття волосся в одному зі своїх постів. Вона пояснила, чому одного миття шампунем, а потім ополіскування волосся недостатньо.

Завжди мийте волосся двічі. Навіщо?

Трихолог вказує, що незалежно від того, чи є у вас проблеми зі шкірою голови, вам слід мити голову двічі. Одноразового миття недостатньо, так як на шкірі та волоссі утворюється кристалічний шар, що в свою чергу, може викликати свербіж, лупу і неприємний запах. А це, в свою чергу, ідеальні умови для розвитку патологічної мікрофлори. У таких випадках, навіть якщо хтось захоче зробити втирання, що поліпшують стан шкіри, це не має сенсу, адже корисні речовини не пройдуть через фолікул, не підуть глибше – в шкіру.

Так що робити? Як радить експерт: «Двічі промийте шкіру, перше – зволоження. Я особисто навіть перший шар ретельно не змиваю. Також регулярно використовуйте скраб для шкіри голови, а в разі сумнівів проконсультуйтеся з хорошим трихологом».

Позначки:

Читайте також

Як мити волосся, щоб воно було красивим і здоровим? Поради трихолога

Як мити волосся, щоб воно залишалося здоровим? В першу чергу слід виходити з того, що найголовніше - подбати про здоров'я шкіри голови.Як правильно мити волосся? Щоб воно не тільки красиво виглядало, але і було...

Ці п’ять продуктів корисні для здоров’я волосся

Здорове, блискуче волосся часто вважається ознакою здоров'я і краси. Реклами переконують нам вкладати кошти в сироватки, шампуні, кондиціонери і маски для волосся, на які ми витрачаємо цілий статок, але правда в тому,...