Трюки в макіяжі, які використовує візажист Ріанни

Трюки в макияже, которые использует визажист Рианны

Американська R&B і поп-співачка Ріанна постійно дивує шанувальників своїми епатажними виходами у світ. Варто зауважити, що б’юті-образи співачки завжди залишаються чистими. Сьогодні ми поділимося з вами трюками макіяжу, які використовує візажист Ріанни.

Тон особи повинен збігатися з тоном тіла

Перш ніж наносити тональну основу на обличчя, порівняйте її з кольором вашої шиї та плечей. В іншому випадку після нанесення бази, особа може виявитися темніше або світліше тіла, що буде виглядати неприродно. «Тон шкіри Ріанни змінюється постійно, тому перед нанесенням основи я завжди порівнюю тональний крем з кольором її плечей і зони декольте», – говорить візажист співачки.

Трюки в макияже, которые использует визажист Рианны

Зволоження шкіри грає головну роль в макіяжі

Візажист Ріанни каже, що зволоження шкіри за допомогою крему або спея відіграє основну роль в макіяжі. Якщо шкіра добре зволожена, тон ляже ідеально і не буде підкреслювати сухі ділянки обличчя.

Трюки в макияже, которые использует визажист Рианны

Форму брів можна зафіксувати милом

Цей трюк візажист Ріанни використовує постійно. Щоб зафіксувати форму брів після прокраські, досить нанести трохи твердого мила на щіточку і розчесати нею брови. Мило буквально склеїть волоски між собою і допоможе зберегти ідеальну форму брів на цілий день.

Трюки в макияже, которые использует визажист Рианны

Візьміть на замітку секрети макіяжу від візажиста Ріанни, щоб створювати прекрасні б’юті-образи на рівні голлівудських зірок.

  • Читайте також: Б’юті-поради для відпочинку на морському березі