Тренування MOTR, які допоможуть прокачати навіть самі дрібні м’язи

Тренировки MOTR, которые помогут прокачать даже самые мелкие мышцы

Оригінальні тренування з допомогою різних пристосувань все активніше набирають своїх шанувальників. Обладнання для таких занять іноді виглядає дуже химерно, але в більшості випадків воно досить ефективно.

Редакція SUPER.UA розповість про тренуваннях MOTR, які впливають на дрібні м’язи-стабілізатори, які рідко зачіпаються при базових вправах.

Тренажер MOTR

Тренировки MOTR, которые помогут прокачать даже самые мелкие мышцы

Для тренування MOTR використовується спеціальний тренажер, який виглядає дійсно дивно, і уявити те, що цей агрегат може виснажити вас до останньої краплі поту, досить важко. Однак сам тренажер може сміливо похвалитися різноманітністю в плані використання. MOTR — це і кардіо, і функціональний тренінг, а також багато вправ з пілатесу.

Як відомо, цей тренажер винайшла його професійна масажистка і тренер, яка придумала, як можна грамотно поєднати фізичні вправи і масаж в одне тренування. Так, ви виконуєте вправу на розвиток сили і витривалості, а все це супроводжується елементами масажу.

Як влаштований MOTR

Його основою є ролик, який також можна назвати платформою, що має форму циліндра. Всередині нього знаходяться висувні ручки зі спеціальними важелями. Вся ця система передбачає багато модифікацій, тому в залежності від режиму ви можете робити кардіо, силові тренування, працювати над витривалістю і т. д. Ці тренування підійдуть людям з різним рівнем підготовки, для цього передбачено опір, яке регулюється на 3-х рівнях навантаження. Щоб зберігати рівновагу вам потрібно постійно напружувати м’язи-стабілізатори. Вправи можна виконувати сидячи, лежачи і навіть стоячи.

Групові тренування MOTR

Тренировки MOTR, которые помогут прокачать даже самые мелкие мышцы

Багато фітнес-клуби починають активно впроваджувати MOTR тренування в програми своїх групових занять. Відвідувачів приваблює незвичайна конструкція, а потім і відмінні результати. Групова тренування за участю інструктора зазвичай триває не більше 1-го години. Новачкам підійде заняття з різними вправами з пілатесу і розслаблюючі техніки. Для більш підготовлених запропонують навантаження набагато серйозніше, яка включає елементи кардіо з бігом на місці, різні стрибки, а також різні вправи на баланс і силу. Конкретну навантаження на тренажері, регулювати досить легко, для цього там розташовуються зручні кнопки.

Потрібно бути готовим до того, що спочатку доведеться важко, адже навантаження піде на м’язи, які ви раніше не особливо і задіяли. Також ви серйозно і поліпшите свою координацію. За допомогою тренувань MOTR можна поліпшити як загальну фізичну форму, так і збільшити витривалість до неспеціалізованих повсякденних навантажень. Якщо вам набрид пілатес і хочеться чогось більш активного і нового, то ласкаво просимо на тренування MOTR.

Відео тренування MOTR:

Читайте також Техніка виконання «вакууму» для швидкого знаходження плоского живота