Тренування і дієта Камэрон Діаз, яка допомагає залишатися у відмінній формі

Тренировка и диета Камэрон Диаз, которая помогает оставаться в отличной форме

Камэрон Діаз, відома голлівудська актриса, не уявляє своє життя без збалансованого харчування та спорту, які примудряється вписати в свій напружений графік.

Тренировка и диета Камэрон Диаз, которая помогает оставаться в отличной форме

Тренування

Слідуючи рекомендаціям відомого тренера Тедді Басса, Камэрон починає заняття з бігової доріжки, однак бігає дещо незвично – відрізками по 30 секунд з інтервалами по 15 секунд, а під час бігу підтримує швидкість близько 20 км/год.

Потім настає черга силових вправ – присідання і випади з гантелями, після яких – згинання і розгинання, також з гантелями. Для звичайного підтримання тонусу м’язів актриса використовує гантелі по 2-3 кг, і обважнює до 4-7 кг при необхідності набрати більше м’язової маси. Зазвичай Камэрон виконує 2 підходи по 15 повторень на кожну вправу. Вся тренування займає не більше півгодини. Для скидання зайвих кілограмів акторка рекомендує не обмежуватися легкими кардіонавантаженнями, а поєднувати їх з силовими.

Тренується Камэрон Діаз 5 разів на тиждень, при цьому не тільки в спортзалі, але і катаючись на серфі, сноуборді або просто гуляючи пішки. До кожного тренування Тедді Басс часто додає всілякі види планки, елементи пілатесу.

Дієта з ланч-боксу

Актриса носить з собою ланч-бокс, що містить її щоденний раціон, який включає приблизно 60% вуглеводів, 30% білків і 10% жирів. Дієта Камэрон побудована на дробовому харчуванні, їсть вона 6-8 разів на день невеликими порціями. За порадами дієтологів Камэрон щільно снідає, а вечеряє легко, з задоволенням вживаючи овочі у великих кількостях.

Тренировка и диета Камэрон Диаз, которая помогает оставаться в отличной форме

Грамотне комбінування дієти і постійних тренувань стали запорукою прекрасного зовнішнього вигляду Кемерон Діаз протягом вже декількох років.

 

Читайте також Корисна і ефективна дієта від Камерон Діаз