Тренди, які не розуміють батьки — Стиль життя —

1Тренды, которые не понимают родители - Стиль жизни - батьки часто в шоці від вибору детейФото: pixabay.com/ru

Ох, вже ці збори, коли мама стає грудьми на виході і всім своїм виглядом дає зрозуміти: або ти переодеваешься, або залишаєшся вдома». Крапка.

Батькам іноді складно зрозуміти, звідки у дитини (о, жах!) такий незрозумілий смак в одязі, як він взагалі може таке носити. Ми зібрали для вас шість трендових речей сучасної молоді, від яких батьки хапаються за серце.

Тренды, которые не понимают родители - Стиль жизни - експериментувати краще в молодому возрастеФото: pixabay.com/ru

Прозорі речі

Ні, мова не про напівпрозорих сукнях, а про рюкзаках з м’якого прозорого пластику. Ще і в комплекті з дощовиком. Для молодих людей подібні аксесуари — шанс звернути на себе увагу, виділитися із загальної маси людей.

Ви напевно бачили хлопців з «кислотними» прозорими рюкзаками за спиною, де можна побачити все майно власника. Так от, батьки абсолютно не розуміють, як можна таке в принципі «вигулювати» на людях. Щоб мама менше переживала, купіть рюкзак або дощовик в спокійних тонах, не засмучує батьків.

До речі, питання прозорості можна вирішити вставний сумкою.

Феєричні зачіски і не тільки

Мова йде не тільки про зачіски, але і про фарбуванні у неймовірні кольори. По вулицях мегаполісів у величезних кількостях розгулюють молоді люди з «веселкою» на голові. У підлітковому віці такі експерименти із зовнішністю простимі, однак після 25 такий епатаж вже не викликає поблажливості оточуючих.

Однак не завжди до таких експериментів готові вчителі. Перш ніж зважитися на покупку фіолетової фарби, переконайтеся, що викладацький склад не проти таких сміливих рішень, навіщо вам проблеми в навчанні? Якщо вже вам так хочеться виділитися, різні косметичні бренди пропонують фарбу «на один раз» або спеціальні фарбувальні спреї, проте вони сильно псують одяг при попаданні на неї і можуть пофарбувати шкіру голови.

Тренды, которые не понимают родители - Стиль жизни - кросівки теж подобаються не всемФото: pixabay.com/ru

Кросівки не для спорту

Мами тільки-тільки відійшли від комбінації «сукня-кросівки», а їм уже пропонують змиритися з новим поколінням кросівок, так звані ugly boots.

Що цікаво, така взуття популярна не тільки серед підлітків і молодих людей, але також подібний стиль воліють люди цілком зрілі.

Батькам доведеться змиритися — тренд живучий і буде жити як мінімум цілий сезон.

Занадто вільні речі

Ще один тривалий тренд, як і потворні кросівки. Однак у випадку з суперобъемными речами важливо враховувати власну комплекцію: надто повним людям, які вийшли з підліткового віку, об’ємні речі не рекомендуються, так як ви будете виглядати як мінімум дивно.

Деякі психологи прийшли до висновку, що одяг на кілька розмірів більше служить психологічним захистом для невпевнених у собі людей, що характерно для молоді.

Однак ніхто не відміняв того факту, що величезну толстовку можна обіграти аксесуарами і створити неповторний стиль.

Тренды, которые не понимают родители - Стиль жизни - нехай ваш підліток сам вибирає, що носитьФото: pixabay.com/ru

Укорочені брюки

Здавалося б, укорочені брюки — давно не новина. Однак молодь не розлучається з ними навіть в мінусову температуру. Давно набили оскому «подвороты» зараз вже не виробляють того фурору, коли таких людей фотографували в громадському транспорті як дивовижних представників магаполиса.

Молоді люди рідко замислюються про здоров’я і носять короткі штани без будь-яких шкарпеток та колготок. Особливо це може бути небезпечно для дівчат, так що будьте обережніше — мода модою, а здоров’я важливіше.

Привіт, 90-е!

Барахолки не помруть ніколи. Де ще можна придбати вінтажні речі за вигідною ціною? Звичайно, тільки там. Та й мода, чи знаєте, циклічна.

Тут виникає невеликий дисонанс: батьки можуть обурюватися з приводу всього нового, але в той же час засуджують занадто «олдскульные» речі, просто не розуміють, чому їхня дитина раптом пускається в усі модні тяжкі.