Топові вправи для прокачування ніг і сідниць

Топовые упражнения для прокачки ног и ягодиц

Відома англійська Plus-Size модель і обличчя бренду Aerie Іскра Лоуренс колись дуже соромилася своїх повних ніг, але потім масивна нижня частина тіла буквально стала її фішкою. «Замість того, щоб соромитися розміру своїх ніг, я навпаки виставляю їх напоказ і пишаюся тим, які вони сильні», — каже 27-річна красуня.

Підтримувати свої ноги і сідниці в красивому і підтягнутому стані моделі допомагають всього п’ять ефективних вправ, про які вона розповіла журналу Health:

Підйом колін до ліктів

Топовые упражнения для прокачки ног и ягодиц

Станьте прямо, поставивши ноги на ширині плечей і піднявши вгору прямі руки. Піднімаючи то праве, то ліве коліно вгору до прямого кута, одночасно опускайте до нього обидва ліктя. Продовжуйте по черзі піднімати коліна протягом хвилини.

Присідання з гирею

Топовые упражнения для прокачки ног и ягодиц

Станьте прямо, поставивши ноги трохи ширше тазу і тримаючи на рівні грудей обома руками гирю. Шкарпетки повинні бути трохи вивернуті назовні, а лікті знаходитися паралельно тілу. Присідайте до паралелі з підлогою, не змінюючи положення гирі. Виконайте 15 приседов.

Станова тяга з гирями

Топовые упражнения для прокачки ног и ягодиц

Станьте прямо, ноги на ширині плечей. Візьміть в руки за гирі і тримайте їх близько стегон на витягнутих вниз руках. Згинаючись в тазостегнових суглобах, опускайте корпус вперед. Обов’язково тримайте спину рівно. Якщо відчуваєте занадто велика натяг підколінних сухожиль, можна злегка зігнути коліна. Виконайте 15 нахилів.

Реверанс з гирями

Топовые упражнения для прокачки ног и ягодиц

Станьте прямо (ноги разом), тримаючи в руках гирі (долоні дивляться один на одного). Залишаючи ліву ногу назад і в сторону, одночасно згинайте праве коліно, наче робите реверанс. Повторіть 15 разів на кожну ногу.

Стрибки «Жаба»

Топовые упражнения для прокачки ног и ягодиц

Станьте прямо, ноги на ширині плечей. Зігнуті в ліктях руки тримаєте перед собою. Зігнувши коліна і відставивши таз назад, виконайте присідання. Як тільки ви опинитеся в низькому присяд, зробіть стрибок вперед, приземлившись знову ж присяд, і продовжуйте таким чином рухатися вперед протягом однієї хвилини.

Читайте також 9 вправ для дійсно пружних сідниць