Тепло на порозі: вибираємо сукню на весну — Стиль життя —

0Тепло на пороге: выбираем платье на весну - Стиль жизни - що будемо носити навесні?Фото: pixabay.com/ru

Навесні так хочеться скинути важкі зимові речі і приміряти легке плаття, тим більше, що всі жінки навколо починає чепуритися.

У цьому сезоні ніжність сусідить з буйством фарб абсолютно в будь-якому стилі, так що ви без праці зможете підібрати сукню до будь-якого образу.

Тепло на пороге: выбираем платье на весну - Стиль жизни - сукні з відкритими плечима — один з основних трендовФото: pixabay.com/ru

В тренді вбрання з активним принтом, наприклад, квітами, рослинними візерунками, різної кліткою і смужкою різної товщини.

Якщо ви любителька природних орнаментів, вибирайте плаття з невеликими квіточками: воно ідеально впишеться в денний спосіб.

На вечір варто доглянути варіант з великими квітами. Такий принт добре виглядає на коктейльних сукнях.

Збираючись в офіс, віддайте перевагу монохромним кольорам або простим геометричним лініях. Так ви не будете перевантажувати «лук» непотрібними деталями.

Невелика прозорість не завадить, якщо ви збираєтеся на прогулянку з друзями або з молодою людиною. Допускається невелика оголенность плечей і акцент на зоні декольте. Рюші, волани і трохи мережива зроблять образ романтичним і ще більш жіночним.

Також варто відзначити зростаючу популярність асиметричних моделей. Особливо добре буде виглядати легке, розвивається плаття до середини коліна з подолом різної довжини.

Якщо ви можете похвалитися стрункими ніжками і підтягнутою фігурою, вибирайте укорочені моделі. Сукні з розрізом можуть бути тільки довжини максі, інакше такий фасон буде залучати багато непотрібного вам уваги.

Тепло на пороге: выбираем платье на весну - Стиль жизни - легкість у всіх проявленияхФото: pixabay.com/ru

«Складні» сукні

Такі сукні поєднують в собі кілька тканин, лягають один на одного шарами, в результаті виходить дуже цікавий ефект. Навесні 2019 кращі моделі до коліна, коли стане трохи тепліше, можете підібрати більш короткий варіант.

V-подібний виріз

Популярні в цьому сезоні і глибокі вирізи. Причому не важливо, на яке захід ви підбираєте наряд — вечірній, денний, виріз буде однаково доречний в будь-якому випадку, головне, не переборщити з його глибиною.

Сукня в V-вирізом можуть бути як з довгим рукавом, так і з коротким, все залежить від образу, який ви хочете створити.

Відкриті плечі

Якщо ви соромитеся показувати ноги, нічого страшного: ви завжди можете вибрати варіант з відкритими плечима. Такі сукні надають чуттєвість і трохи більше жіночності. У сукні з відкритими плечима добре виглядають рукава-волани і зав’язки на шиї.

Тепло на пороге: выбираем платье на весну - Стиль жизни - етно-стиль не збавляє оборотыФото: pixabay.com/ru

Етнічні мотиви

Етно-стиль досі утримує свої позиції, це ідеальний варіант на весну 2019 для тих, кому набрид монохром і геометрія, але при цьому вони не хочуть «рослинності» в образі. Однак пам’ятайте, що етно-принт сам по собі дуже яскравий і самодостатній, тому не перестарайтеся з прикрасами.