Тепер значок верифікації в Instagram може отримати кожен. Майже кожен

Теперь значок верификации в Instagram может получить каждый. Почти каждый

З недавніх пір Instagram ввів оновлення, яке дозволяє більшій кількості людей подати заявку на верифікацію. Тепер облікові записи з великими аудиторіями можуть запитувати безпосередньо через спеціальну форму, а не сподіватися на те, що Instagram надасть їм потрібний статус сам.

Сайт The Verge розповів про останні оновлення в мережі Instagram докладніше.

Як підтвердити свій профіль

Щоб подати заявку на верифікацію, просто перейдіть у свій профіль, відкрийте «Установки» та натисніть кнопку «задати перевірку» («Request verification»). Потім вам доведеться вказати ім’я облікового запису, повне ім’я та юридичний або ділової ідентифікатор. Через деякий час Instagram повідомить вам, чи був ваш запит схвалений або відхилений.

Теперь значок верификации в Instagram может получить каждый. Почти каждый

Додаткова безпека

Компанія Facebook, яка є власником мережі Instagram, приділяє багато уваги безпеці даних користувачів. Тепер сторонні програми-аутентификаторы, такі як Google Authenticator та DUO Mobile, що працюють і з Instagram. Ви зможете змінити свою двофакторну аутентифікацію в налаштуваннях для отримання кодів через ці сторонні додатки.

Теперь значок верификации в Instagram может получить каждый. Почти каждый

Що ще нового

Щоб надати користувачам більше інформації про облікові записи, Instagram додає функцію «Про облікового запису» («About This Account»). В блозі Instagram це пояснюється так: «Нашої спільноти важливо мати більш глибоке розуміння облікових записів, які охоплюють багатьох людей на Instagram».

Ця інформаційна опція з’явилася після того, як Facebook оголосив про додаткові заходи безпеки, які дозволять визначити, в якій країні знаходиться той чи інший обліковий запис. Зокрема, ці заходи стосуються ролі, яку відіграли російські підроблені акаунти в ході виборів Президента США в 2016 році, а також кампаній впливу Росії та Ірану, які продовжують публікувати політичний контент у соціальних мережах.

Теперь значок верификации в Instagram может получить каждый. Почти каждый

Коли стартують оновлення

Користувачі з великою аудиторією зможуть проглядати конфіденційну інформацію на своїх облікових записах у вересні, а протягом наступних місяців ця функція відкриється і для загального перегляду. Підтримка сторонніх додатків аутентифікації стане доступна для всіх в найближчі кілька тижнів.

Instagram припускає, що таке оновлення покращить загальну безпеку і допоможе людям визначити, які облікові записи є справжніми.

Читайте також Нове бездротове пристрій, який дозволить заряджати телефон без шкоди Землі