Супер вправи на прокачування грудних м’язів в домашніх умовах

Супер упражнения на прокачивание грудных мышц в домашних условиях

Збільшення грудей в домашніх умовах — важливе питання, яким задаються багато жінок. Однак можна зробити так, щоб груди виглядала якнайкраще. Для цього необхідно регулярно виконувати спеціальні вправи для нарощування та зміцнення грудних м’язів.

Редакція SUPER.UA наводить найбільш ефективні вправи на прокачування грудних м’язів в домашніх умовах.

Жим гантелей на похилій лаві головою вгору

Супер упражнения на прокачивание грудных мышц в домашних условиях

Дана вправа добре опрацьовує верхню частину великий грудної м’язи. Гантелі дозволяють гранично розтягнути грудні м’язи в нижньому положенні. При виконанні вправи руки повинні бути зігнуті в ліктях, а лікті відтягнуті максимально вниз. На видиху повільно вичавлюйте гантелі вгору, випрямляючи лікті і зводячи гантелі разом так, щоб вони складали одну лінію. Так ви отримаєте максимальну амплітуду роботи грудної м’язи.

Віджимання з широкою постановкою рук

Супер упражнения на прокачивание грудных мышц в домашних условиях

Цього вправи більшою мірою задіюється середній відділ м’язів грудей. Також в роботу включаються трицепси і дельти. Станьте в положенні планки на прямих руках і розставте долоні ширше плечей. Це по суті той же самий жим, тільки замість штанги – ви використовуєте вага тіла

Повільно опускайтеся грудьми до підлоги і піднімайтеся у вихідну позицію. Корпус тримайте прямим, не піднімайте голову, прогину в попереку не повинно бути.

Коли ви робите такі віджимання, навантаження йде на зовнішню частину грудних м’язів. Якщо вам потрібно проробити внутрішню частину, використовуйте вузьку постановку рук, де сильніше напружуються трицепси.

Розведення гантелей лежачи

Супер упражнения на прокачивание грудных мышц в домашних условиях

Це вправа розкриває грудну клітку і збільшує її обсяг. Лягайте на лаву, гантелі тримаєте на майже прямих руках. Трохи зігніть руки і тримайтеся такого становища все вправа. Це дозволить уникнути травм суглоба.

Розводите руки в сторони до граничної розтяжки грудей. На видиху зведіть руки вгорі. У вертикальному положенні ненадовго затримається і виконайте додаткове напруження грудних м’язів для опрацювання їх внутрішньої частини.

Пуловер

Супер упражнения на прокачивание грудных мышц в домашних условиях

Лягайте на лаву і візьміть 2-ма руками одну гантель. Руки повинні бути прямими. Акуратно, роблячи глибокий вдих, заводите руки з гантелями за голову. На видиху повертайте руки з гантелями у вихідну позицію.

Кожну вправу виконуйте в 2-3 підходи по 12-15 повторень. Роблячи цей комплекс 1-2 рази в тиждень, ви прокачаєте грудні м’язи, помітно поліпшивши форму верхньої частини тіла. Ваша груди розправиться і стане більш об’ємною і привабливою.

Читайте також Топ-5 вправ, які прокачують внутрішню поверхню стегна