Створено новий пристрій, який допоможе вибирати свіжі продукти

Создано новое устройство, которое поможет выбирать свежие продукты

Тільки уявіть собі: ви приходите на ринок або в магазин і зі стовідсотковою точністю визначити свіжість того чи іншого продукту! Думаєте, це неможливо? В наш час можливо все!

Незвичайна новинка від вчених

Співпраця американських і китайських вчених порадувало світове співтовариство цікавим результатом: вони створили незвичайний гаджет під назвою «Цифровий ніс». Ця технологічна новинка може вловлювати практично невідчутні запахи гниття, навіть якщо на вигляд продукт ще досить свіжий. Пристосування може стати корисним помічником для тих, хто сумнівається в якості продуктів, які купує.

Создано новое устройство, которое поможет выбирать свежие продукты

Як працює «Цифровий ніс»

Принцип роботи цього гаджета заснований на надчутливих сенсорах, здатних вловлювати продукти розпаду, які тільки почали виділятися. Наприклад, несвіже м’ясо незабаром починає виділяти біогенні аміни – продукти гниття, які видають неприємний запах. Але на самому початку псування запах ще не відчувається, тому ви могли б вважати продукт свіжим і купити його. «Цифровий ніс» розрахований якраз на такі випадки і не дасть помилитися у виборі.

Создано новое устройство, которое поможет выбирать свежие продукты

Нову розробку можна буде використовувати в будь-яких місцях зберігання і продажу продуктів у супермаркетах, на складах або ринках. Вам більше не доведеться перевіряти термін придатності на етикетці, адже навіть мінімальне виділення газоутворюючих продуктів розпаду буде тут же відображено гаджетом.

Якщо ця розробка виправдає себе, то цілком можливо, що в найближчому майбутньому контроль терміну придатності продуктів буде зовсім іншим: більш точним і відповідальним.

  • Читайте також: 5 додатків, які допоможуть подолати інтернет-залежність