Що таке природний детокс і як прискорити цей процес

Что такое естественный детокс и как ускорить этот процесс

Токсини можуть негативно впливати на наш організм, але він вміє позбавлятися від них природним шляхом. На щастя, є кілька способів, якими можна злегка пожвавити процес очищення!

Сайт Marie Claire перераховує основні шляхи природного очищення організму від токсинів, а також способи їх прискорення:

1. Лімфатична система

Значення лімфатичної системи важко переоцінити, адже вона буквально коштує на стражу чистоти всього тіла! Завдяки лімфі вимиваються загиблі клітини, бактерії і віруси. Щоб поліпшити роботу лімфатичної системи, потрібно регулярно практикувати аеробні навантаження, робити масажі, відвідувати сауну і стрибати на батуті.

Что такое естественный детокс и как ускорить этот процесс

2. Потовиділення

Шкіра є найбільшим органом, який виводить токсини. Щоб стимулювати їх виведення, потрібно посилити потовиділення: регулярно займатися в спортивному залі, бувати в сауні, в душі використовувати жорстку щітку для тіла, роблячи масаж круговими рухами.

Что такое естественный детокс и как ускорить этот процесс

3. Природні способи очищення

Регулярне відвідування туалету – один з кращих природних способів детоксикації організму! Завдяки роботі нирок ми очищаємо кров від токсинів, які виводяться разом із сечею. Щоб прискорити цей процес, пийте більше води протягом дня, а ранок починати зі склянки чистої води з соком лайма чи лимона.

Шлунково-кишковий тракт відповідає за регулярне позбавлення від калових мас, яке в нормі повинно відбуватися один-два рази в день. Щоб допомогти своєму організму, вживайте більше клітковини – овочів і фруктів, злаків, бобових і цельзерновых продуктів.

Что такое естественный детокс и как ускорить этот процесс

4. Печінка

Печінка фільтрує і видаляє відходи життєдіяльності організму, а також знешкоджує речовини, принесені лімфою. Щоб допомогти їй працювати ефективніше, потрібно зменшити споживання кави і алкоголю, а також є корисні для печінки продукти: буряк, часник, авокадо, зелень, капусту, куркуму.

Что такое естественный детокс и как ускорить этот процесс

Тепер вам відомі натуральні способи детоксикації організму. Вживайте заходів для підвищення їх ефективності і будьте здорові!

Читайте також Головні помилки при очищенні соками і способи їх запобігання