Шкідливі звички, які сприяють збільшенню ваги

Вредные привычки, которые способствуют увеличению веса

Якщо ви почали набирати вагу, це ще не привід вдаватися до дієт. Спочатку спробуйте переглянути свій раціон і вникнути в харчові звички. Ми зібрали шкідливі моменти, які тільки сприяють збільшенню ваги.

Їсти на ніч

Вредные привычки, которые способствуют увеличению веса

Це одна з найпоширеніших помилок, які роблять люди. Ви їсте на ніч все що попало, а потім дивуєтеся, чому виріс животик. Тут головне запам’ятати правило, що є потрібно і можна за 3 години до сну. Бажано на вечерю і в такі пізні перекуси використовувати менш калорійну і легку їжу.

Переїдання

Ще одна поширена звичка. Коли ви накладаєте собі в тарілку, та побільше. Запам’ятайте, що насичення приходить через 20 хвилин після поглинання їжі. Не їжте багато за 1 раз.

Мало руху

Вредные привычки, которые способствуют увеличению веса

Це особливо стосується тих людей, які користуються авто. Ви їдете на роботу, не рухаючись, сидите в офісі і знову їсте. Організму потрібно рух тому запишіться в зал або на інші активності. Користуйтеся моментом, коли можна десь пройтися пішки, а не проїхатися.

Не стежите за цукром

Не весь цукор перебуває на виду в солодощах і десертах. Візьміть собі за звичку стежити за складом продуктів, кількістю цукру, що там присутня. І, звичайно ж, знизити вживання солодощів в чистому вигляді або взагалі від них відмовитися.

Рідкісні прийоми їжі

Вредные привычки, которые способствуют увеличению веса

Зазвичай ті, хто харчується мало, наїдаються досхочу під час прийомів їжі. Пам’ятайте, що рідкісне харчування уповільнює метаболізм, а калорії відкладаються у вигляді жиру. Саме тому скрізь і всюди твердится, що краще всього їсти 5-6 разів на день.

Ось такі звички, які варто викорінювати, якщо ви не хочете набирати зайві кілограми.

Читайте також Гастрономічні звички японців, які підуть вам на користь