Що робити, якщо порвався презерватив?

Тріснутий презерватив – справжня проблема. Що робити, якщо порвався презерватив? Як себе вести, коли це відбувається?

Порваний презерватив – серйозна проблема: ви ризикуєте не тільки завагітніти, але і заразитися венеричними захворюваннями.

Що робити при пошкодженні презерватива?

Перш за все, зберігайте спокій. Слід припинити статевий акт і обережно вивести чоловіка з піхви жінки. День циклу жінки значення не має – якщо пара не хоче мати дитину, їм слід звернутися за консультацією до гінеколога. Візит також рекомендується, якщо у вас не було еякуляції – прееякулят, який секретується також містить активну сперму, яка може запліднити жінку. 

Презервативи не є 100% -ою профілактикою вагітності – індекс ефективності дорівнює 97%, але неправильне використання знижує захист до 86%.

Не забудьте перевіритися на наявність захворювань, що передаються статевим шляхом, якими ви могли заразитися під час сексу через 14 днів після розриву презерватива.

Що робити, якщо презерватив порвався при оральному статевому акті?

Рекомендується припинити статевий акт і прополоскати рот водою. Не рекомендується чистити зуби, так як це може викликати пошкодження чи рани, а це відмінний шлях до інфекції.

Що робити, якщо при анальному статевому акті порвався презерватив?

Не промивайте задній прохід і не полощіть його, так як це може викликати садни і рани, що тільки полегшить зараження. Найкраще «виштовхнути» сперму, притиснувши попу до стільця.

Чому порвався презерватив?

Розрив презерватива може бути викликаний безліччю причин. По-перше, він може бути старим, його також могли зберігати при дуже високій температурі, носити в гаманці, тривалий тиск на презерватив (під час зберігання), змочили презерватив мастилом на масляній основі, занадто суха піхва. Неправильно підібраний презерватив за розміром статевого члена також може привести до розриву або зісковзуванню презерватива.

Як запобігти розриву презерватива?

Пам’ятайте, що у презервативів теж є термін придатності. Їх слід зберігати в оригінальній упаковці, носити на статевому члені при повній ерекції, в разі сухості піхви або анального статевого акту використовувати лубриканти. Також будьте обережні, щоб не пошкодити презервативи кільцем або нігтями.

Позначки: