Секрети моделей: як вдало виходити на фото — Стиль життя —

0Секреты моделей: как удачно получаться на фото - Стиль жизни - кілька порад — і ви навчитеся позироватьФото: pixabay.com

Іноді здається, що потрібно володіти таємними знаннями, щоб вдало виходити на фотографіях. Чому деякі дівчата, навіть зі звичайною зовнішністю, на знімках виходять не гірше голлівудських актрис? Насправді, на вдалість фото впливають швидше ваші навички позування, ніж зовнішність. Розповідаємо кілька секретів, якими користуються моделі.

Свіжий натуральний макіяж

Фактурне особа з виділеними світловими і тіньовими зонами допомагає вдало вийти на фотографіях. Важливо підібрати колір тонального крему, зливається з вашим тоном шкіри. Не забудьте нанести рум’яна на «яблучка» щік і блиск рожевого або персикового відтінку на губи. Ще кілька порад по скульптурированию особи:

  • Консилер на 1-2 відтінки світліше вашого тону шкіри нанесіть на зони під очима, біля крил носа, центр чола, підборіддя, «галочку» над верхньою губою і спинку носа.
  • Пудровий бронзери або темний нанесіть консилер в ямочки під вилицями, кінчик носа і низ підборіддя, віскі.
  • Хайлайтер нанесіть на зону під бровою, куточки очей, спинку носа, «галочку» над губою верхню частину скул.

Секреты моделей: как удачно получаться на фото - Стиль жизни - натуральний макіяж додасть обличчю свіжий видФото: pixabay.com

Одяг

Підбирайте одяг для фотографій в залежності від вашого типу фігури. Якщо у вас стрункі ноги, надіньте коротку сукню або спідницю з чорними колготками і високими підборами або ботфорти вище коліна — вони додатково «витягнуть» силует. Дівчатам із зайвою вагою радимо вибирати однотонну вільний одяг — плаття-трапецію чорного, синього або темно-зеленого кольору. Пам’ятайте, що світлі кольори та принти роблять вас більше — такий одяг краще поєднувати з класичним жакетом або вільними брюками, які зрівноважать образ. Не забудьте пройтися по поверхні одягу липким роликом і наполировать взуття воском.

Підбирайте аксесуари так, щоб вони візуально збільшували зони: невелика груди — приєднайте брошка, вузька талія і широкі стегна — надіньте ремінь або пояс-баску. Під час зйомки краще відкласти подалі сумку — на фотографії вона рідко виглядає вдало. Зазвичай тільки створює заломи на одязі і «перекошує» фігуру. Те ж саме стосується будь-яких додаткових пакетів.

Секреты моделей: как удачно получаться на фото - Стиль жизни - важливо правильно підібрати одеждуФото: pixabay.com

Виграшна поза

І головне, про що варто розповісти, як позувати на фотографіях. Насамперед, вам потрібно бути одночасно зібраної і розслабленою. Здається, що це неможливо, а даремно. Під зібраністю ми маємо на увазі ідеальну поставу — спина пряма, плечі на одному рівні, лопатки злегка зведені. А під розслабленістю — міміку, положення рук і пальців у тому числі, поворот голови. Також важливо стежити за волоссям — деякі дівчата люблять машинально заправляти їх за вуха, а потім на фотографіях виходять з великими вухами. Перед фотосесією потренуйте пози перед дзеркалом:

  • Встаньте боком — плечі спрямовані на камеру, стегна трохи боком до неї. Ногу відставте трохи вбік, можете злегка зігнути в коліні. Рука з боку виступає стегна на талії, інша лежить на іншій нозі, або на шиї. Пальці повинні бути «м’якими» — розслабте руку і складіть їх разом, злегка зігнувши.
  • Встаньте прямо, плечі на одному рівні, стегна злегка відхилені вбік, ніби ви спираєтесь на одне з них. «Вільну» ногу відставте убік на носок. Одна рука, з боку відхиленого стегна, талії, інша на виставлену в бік нозі.
  • Поверніться боком. Фотограф повинен знімати вас по пояс або вище. Поверніть голову на камеру, плече дивиться в ту ж сторону. «Вільної» рукою злегка обійміть плече — пальці розслаблені, трохи зігнуті, між ними є відстань.
  • Встаньте прямо і дивіться в камеру. Фотограф знімає вас за плечі. Піднесіть Руку тильною стороною долоні до обличчя. Зігніть пальці і прикладіть руку до підборіддя.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам зробити прекрасну фотосесію, результатом якої стануть вдалі знімки.