Розтяжка на дому для новачків, яка допоможе швидко сісти на шпагат

Растяжка на дому для новичков, которая поможет быстро сесть на шпагат

Багато хто мріє сісти на шпагат, але не всі знають, як це зробити. Якщо ви думаєте, що вам потрібно витратити цілу вічність у спортзалі, то ви помиляєтеся.

Далі ви дізнаєтеся про вправи на розтяжку, які миттєво наблизять вас до шпагату.

Вправа № 1

Виконання: станьте прямо, ноги на ширині плечей, носки спрямовані уперед. Далі поступово опускайте корпус вниз, не відводячи таз назад. Потім випряміть руки і упріться долонями в підлогу.

Вправа № 2

Виконання: ноги разом, носки спрямовані уперед. Нахиляйте корпус рівний до ніг, не згинаючи коліна.

Вправа № 3

Виконання: зробіть випад на одну ногу, шкарпетки направте вперед, долоні поставте перед собою. Потім по черзі робіть випади в різні сторони. Спина повинна бути рівною, а таз максимально опущеним.

Растяжка на дому для новичков, которая поможет быстро сесть на шпагат

Вправа № 4

Виконання: станьте прямо, одну ногу заведіть за іншу, носки спрямовані уперед. Нахиліть корпус вниз, упираючись долонями в коліно передньої ноги.

Читайте також 4 вправи на розтяжку для жінок

Вправа № 5

Виконання: зробіть випад вперед, зігніть передню ногу, а задню залиште прямий, зробивши наголос на пальці. Корпус нахиліть вперед, руки опустіть вниз і злегка упріться в підлогу пальцями рук. Далі робіть легкі рухи тазом вниз.

Вправа № 6

Виконання: сядьте на підлогу, зігніть ноги в колінах і «з’єднайте» стопи. Легкими рухами рук натискайте на коліна, розводячи їх убік.

Растяжка на дому для новичков, которая поможет быстро сесть на шпагат

Вправа № 7

Виконання: сядьте на підлогу, руки покладіть перед собою, одну ногу поставте ззаду, а другу зігніть в коліні попереду. Задня нога повинна бути прямою. Далі розгортайте корпус так, щоб коліно передньої ноги розташовувалося під підборіддям. Потім тягніться грудьми вперед, а задньою ногою в протилежну сторону.

Вправа № 8

Виконання: сядьте на підлогу, розведіть перед собою ноги як можна ширше. Потім по черзі тягніться грудьми до ніг, які повинні бути рівними.

Читайте також 3 міфу про важливу розтяжці, які тільки все псують