Розбираємо гардероб і позбавляємося від непотрібних речей — Спосіб життя —

0Разбираем гардероб и избавляемся от ненужных вещей - Стиль жизни - Розкладіть всі речі по своїх местамФото: pixabay.com/ru

Нічого надіти — проблема стара як мир. Щоб не опинитися в ситуації, коли вам терміново потрібно вийти, а надіти нічого, треба зайнятися ревізією в шафі. Для початку гарненько підготуйтеся: запасіться кількома порожніми коробками і повністю звільніть день від усіх справ.

Потім можете сміливо братися за сортування речей. Під час того як ви будете перебирати речі, згадуйте про те, що буде в тренді найближчий сезон, щоб випадково не викинути хорошу річ, адже вона може прослужити вам ще деякий час. Так як мода має властивість повторюватися, ви цілком можете відкопати в надрах шафи відповідну по стилю річ. Головне, щоб річ була пристойного вигляду і не надто зношеної.

Якщо ви не сильно стежите за модними новинками, просто зберіть базовий гардероб на будь-який випадок. Ви вправі вибирати той спосіб і носити ті речі, які вам подобаються. Найважливіше, щоб річ підходила під ваш настрій і загальний стиль.

Разбираем гардероб и избавляемся от ненужных вещей - Стиль жизни - стару річ не обов’язково викидати, головне, щоб вона була належного видаФото: pixabay.com/ru

Розбираємо гардероб правильно

Перше, з чого потрібно почати — прокинутися в гарному настрої, адже сьогодні у вас свято звільнення від усього непотрібного. Хоча розбір речей не можна назвати захоплюючим заняттям, але, повірте, в кінці у вас буде привід для гордості.

Подумайте про те, що у вас буде:

— Вільне місце в шафі

— Гарний настрій після позбавлення від всього непотрібного

— Зекономлені гроші на нові речі

Щоб якось розфарбувати рутину, увімкніть улюблену музику чи фільм. Розчистіть простір, тоді вам буде легше переміщатися і виносити речі. Обов’язково влаштовуйте невеликі перерви на каву з печивом.

Витягніть всі речі на підлогу і займіться сортуванням. В результаті у вас повинно вийти кілька стопок речей. Давайте розберемося, що ж робити з ним далі.

Речі з однієї стопки залиште як повсякденні, що ви будете носити кожен день протягом декількох місяців. Це так званий базовий гардероб. Акуратно повісьте речі з цієї категорії назад у шафу і переходьте до наступної сортування.

Разбираем гардероб и избавляемся от ненужных вещей - Стиль жизни - вибирайте речі, які підходять вам за стилюФото: pixabay.com/ru

У другу стопку складіть речі, які будете носити, коли дозволить погода. Наприклад, ви можете розкласти їх на чотири міні-стопки: «зима», «весна», «літо», «осінь». До речі, спортивний одяг можете залишити на видному місці, адже вона моэет знадобитися в будь-який сезон.

У третю чарку відправляються речі, які можна носити, але після попереднього ремонту. Якщо на ваших улюблених джинсах занадто велика пляма, яке не відпирається і знаходиться на видному місці, спробуйте як-небудь обіграти цей момент, додавши латочку або наклеївши перекладну наклейку.

Однак, якщо ви не блещете дизайнерським талантом, краще віднесіть річ у ремонт, де досвідчені швачки допоможуть привести улюблене плаття нехай не в початковий, але в презентабельний вигляд.

Разбираем гардероб и избавляемся от ненужных вещей - Стиль жизни - старі джинси можна отремонтироватьФото: pixabay.com/ru

Крім іншого, непотрібні речі можна продати. Ціна буде залежати від матеріалів та стану одягу. Якщо річ не надто дорога, краще віддати її знайомим або повісити оголошення на спеціальному сайті обміну речами.

Пам’ятайте найголовніше: речі ми набуваємо і втрачаємо — це нормально. Не бійтеся розлучатися зі старим одягом: подумайте про те, що в майбутньому ви замініть її на нову, а поки у вашій шафі звільниться місце, яке буде чекати наступного походу по магазинах.