Прості методи, як допомогти дружині після пологів відчувати себе сексуальною

Простые методы, как помочь жене после родов чувствовать себя сексуальной

Згідно з недавнім опитуванням, в середньому жінка знову починає відчувати себе сексуальною лише через 18 місяців після пологів. Але, враховуючи, скільки всього довелося подолати жінці під час вагітності і пологів, не дивно, що їй потрібно так багато часу. Не хвилюйтеся, є дешеві і дієві способи прискорити цей процес.

Fatherly розповіли про те, як чоловіки можуть допомогти своїм дружинам знову відчути себе привабливими і сексуальними.

Скажіть дружині, що вона залишається для вас сексуальної

Простые методы, как помочь жене после родов чувствовать себя сексуальной

Перші місяці після пологів – справжній виклик. У жінок триває кровотеча, гормони не відразу приходять в норму, шкіра в’яла і т. д. Чоловік повинен нагадати жінці, що вона не тільки мати, що вона ще та жінка, що він вважає її сексуальною і красивою. Зробіть їй компліменти з приводу її шикарних форм, це змусить її знову повірити в себе і свою привабливість.

Проводьте з нею більше часу

Дозвольте вашій дружині розслабитися і відчути себе коханою. Запаліть свічки, купіть квіти. Влаштуйте побачення, навіть якщо воно буде вдома. Прикладіть трохи зусиль на те, щоб позалицятися за жінкою. Повірте, це принесе свої плоди: у дружини відразу з’явиться настрій і хороше самопочуття.

Дайте їй час на себе

Простые методы, как помочь жене после родов чувствовать себя сексуальной

Цілий день вона зайнята турботами про малюка, часом навіть забуває про те, щоб помити голову або прийняти душ. Або у неї просто немає часу на це. Якщо ви будете іноді брати дитину на себе, ви дасте дружині час на догляд за собою. Це допоможе їй привести себе в порядок, розслабитися і зрозуміти, що життя не перекинулася з ніг на голову, що у неї є час на себе.

Не акцентуйте увагу на інших речах

Організм жінки після пологів непередбачуваний. Можливо, у неї з’явиться алергія або інші проблеми, які будуть виглядати неприємно. Але підтримуйте її в ці моменти, інакше жінка буде відчувати себе невпевненою, з’являться комплекси.

Щодня робіть маленькі компліменти

Простые методы, как помочь жене после родов чувствовать себя сексуальной

Як ми вже говорили, завдяки цьому жінка розквітне. Коли в жінки поганий настрій, вона втомилася, кращий спосіб підняти настрій – сказати щось приємне. Наприклад, скажіть, як вам пощастило, що малюк схожий на неї. Також можете подарувати їй квіти, відвезти її за місто, або ще кудись.

Частіше її балуйте

Здивуйте її. Встаньте раніше і приготуйте сніданок. Неважливо, що саме ви приготуєте, важливо вашу увагу. Жінка буде відчувати себе королевою, якщо ви так будете з нею звертатися. Це приємно і надихає.

Захопитися тим, на що здатне її тіло

Простые методы, как помочь жене после родов чувствовать себя сексуальной

Цінуйте те, що жінка пережила морально і фізично. Допоможіть їй полюбити її тіло сильніше, адже завдяки йому з’явився ваш малюк. Останнє, що жінка хоче зробити після пологів – це секс. Не поспішайте. Зробіть їй масаж, подбайте про неї і скажіть, як ви нею захоплюєтеся.

Фліртуйте з нею

Найпростіший спосіб змусити жінку відчувати себе сексуальною – почати з нею фліртувати. Нехай вона зрозуміє, що ви все ще хочете її, що вона вас досі приваблює. Після пологів жінка переосмислює поняття сексуальності: це більше про почуття, ніж про зовнішність і зовнішньому вигляді.

Покажіть їй, що хочете бути з нею поряд

Простые методы, как помочь жене после родов чувствовать себя сексуальной

Як би не було важко жінці (у деяких виникає післяпологова депресія), будьте з нею поруч. Щоб вона знову повірила в себе, потрібно, щоб вона відчувала вашу підтримку і опору.

Хваліть її в присутності інших

Набагато приємніше, коли жінка отримує компліменти від чоловіка в компанії інших людей. Ви таким чином покажете їй, що пишаєтеся нею, що вона для вас най-най. «Хіба вона не диво?». Скажіть про це у колі друзів або сім’ї. Ваша улюблена смутится, але в глибині душі буде вдячна за комплімент, він її окрылит.

Будьте ніжним і ласкавим

Простые методы, как помочь жене после родов чувствовать себя сексуальной

Підберіть вдалий момент, щоб проявити ніжність. Наприклад, дружина приймає душ, коли вона вийде з кімнати, простягніть їй рушник. Обійміть її і поцілуйте. Це неймовірно зворушливо – відчувати близькість з чоловіком, який тебе любить і для якого ти завжди залишаєшся богинею.

Читайте також 5 правил від сексолога, як відповідати на дитячі питання