Правильний догляд за бюстгальтером — Стиль життя —

0Правильный уход за бюстгальтером - Стиль жизни - бюстгальтер вимагає особливого уходаФото: pixabay.com/ru

Один з основних предметів нижньої білизни — дуже чутливий товариш. Його не можна прати і навіть зберігати разом з рештою одягом. Багато жінок нехтують цими правилами, тому бюстгальтер служить їм менше, ніж міг би.

Ми розповімо, як правильно доглядати і зберігати бюстгальтер, щоб термін його служби вас приємно здивував.

Правильный уход за бюстгальтером - Стиль жизни - ні в якому разі не сушіть білизну на батарееФото: pixabay.com/ru

Прання

Як ми вже говорили, прати бюстгальтер разом з іншими речами не рекомендується — тільки руками. Порошок вибирайте спеціально для делікатних тканин. Якщо ви перете новий бюстгальтер, спочатку спробуйте нанести порошок на невелику ділянку тканини, щоб подивитися, чи не буде розлучень і залисин від порошку. Однак не всі готові прати руками, в цьому випадку придбайте спеціальну сіточку для прання або обирайте делікатний режим прання машини. Перш ніж покласти білизну в машину, застебніть всі застібки, щоб уникнути ушкодження, і виставте температуру не вище 40 градусів, інакше білизна деформується. Найголовніше — це акуратне поводження, хоч при ручному пранні, хоч в машині.

Ще одна популярна помилка: сушити білизну на батареї. Ви ж знаєте, який тонкої і ніжної тканини шиють білизну, а тепер уявіть, який негативний ефект надасть гаряча батарея на такий крихкий матеріал. Виділіть у квартирі (краще у ванній кімнаті) куточок і розвісьте білизна на мотузці, подалі від гарячих труб.

Прасування праскою — теж не кращий варіант. Просто розправте білизна на мотузці так, щоб не м’ялася, та залиште до повного висихання.

Правильный уход за бюстгальтером - Стиль жизни - темне білизну потрібно поєднувати з темною одеждойФото: pixabay.com/ru

Як правильно зберігати бюстгальтер

Як і при пранні, зберігати бюстгальтер потрібно окремо від верхнього одягу. Виділіть нижньої білизни окрему поличку або шафку.

При зборах в поїздку не мніть і не складайте чашки один в одного. Щоб ліфчик не втратив форму, покладіть усередину кожної чашки щільний кульку з паперу, тільки в цьому випадку деформація вашому бюстгальтеру не загрожує. Складаючи білизна у валізу, покладіть його в окремий пакет.

Отже, основні правила зберігання та прання:

— Прати вручну або вибирати делікатний режим машини без віджиму.

— Періть темне білизна з темним, світле зі світлим, кольорове з кольоровим.

— Вибирайте пральний порошок без відбілювача.

— Носіть темні бюстгальтери під темною одягом і за аналогією світлі, інакше на контрастному білизна залишаться негарні катишки.

— Недорогий бюстгальтер міняйте кожен рік. Варіант дорожче прослужить довше.

Правильный уход за бюстгальтером - Стиль жизни - нижня білизна шиється з делікатних тканейФото: pixabay.com/ru

Що робити заборонено:

— Не можна носити бюстгальтери без прання більше 2 днів. Від постійної навантаження тканина втрачає еластичність.

— Якщо ви будете довго замочувати білизну, воно поступово буде тьмяніти, а металеві деталі можуть заіржавіти. Біле білизна може стати трохи жовтим.

— Під темними речами світлий бюстгальтер може злегка пофарбуватися, якщо ви намочіть верхній одяг, так і катишки віддирати досить утомливо.

— Не вичавлюйте і не викручуйте білизна, можна тільки промакивать сухим рушником.