Поради дієтолога, які допоможуть вирахувати свою норму білка

Советы диетолога, которые помогут вычислить свою норму белка

Ви, ймовірно, вже знаєте, що білок є важливим елементом, який допомагає нарощувати м’язи, підтримує вас у доброму стані здоров’я і сприяє схудненню. Але всі ці цілі об’єднує одне суттєве питання: скільки білка потрібно з’їдати в день? Відповідь наводиться на сайті Popsugar.

Загальні рекомендації дієтологів за кількістю білка на добу

Неважливо, якої остаточної мети ви прагнете досягти – схуднути або наростити м’язи – в будь-якому випадку рекомендації лікарів будуть приблизно однаковими. Ось що з цього приводу каже сертифікований дієтолог Джим Уайт:

«Стандартна дієтична потреба в білку становить приблизно 0,8 грама білка на кілограм ваги тіла. Тому, якщо ви важите близько 68 кілограмів, то повинні з’їдати приблизно 54,4 г білка в день. Можна навіть трохи збільшити цю дозування, розрахувавши 1,2 г білка на кілограм ваги тіла. У цьому разі для людини вагою в тих же 68 кг добова норма білка складе від 68 до 82 грамів в день».

Советы диетолога, которые помогут вычислить свою норму белка

Варіації формули залежно від мети

Описана вище стандартна рекомендація з розрахунку добової норми білка може трохи варіюватися залежно від вашої кінцевої мети. Наприклад, якщо ви хочете наростити м’язи, то повинні з’їдати більше білка, а якщо бажаєте схуднути, то кількість білка потрібно трохи зменшити.

Советы диетолога, которые помогут вычислить свою норму белка

Щоб не помилитися з розрахунками, краще всього звернутися до сертифікованого дієтолога. Цей фахівець підкаже вам, як краще спланувати свій раціон з урахуванням надходження достатньої кількості білка.

Читайте також 3 незвичайних рецепта сезону з бурякової бадиллям