Помилки в стилі, які роблять вас простачкою — Стиль життя —

0Ошибки в стиле, которые делают вас простушкой - Стиль жизни - одягаємося по правиламФото: pixabay.com/ru

Вам необов’язково бігти в дорогий бутік і купувати річ з самим крутим цінником. Бюджетна одяг може підкреслити ваші достоїнства і переконати оточуючих у наявності почуття стилю так само, як і супердорога річ не гарантує захоплення оточуючих. Найбільший ворог будь-якої жінки — недбалість. Навіть найкрасивіше плаття може виглядати на вас, як проста ганчірка, якщо ви будете неакуратні.

Невміння поєднувати яскраві кольори

Особливо це відноситься до дівчат, які не можуть жити без шопінгу. Так як кожен сезон пропонує нам нову колекцію, просто неможливо встигнути зносити попередню, тому багато модниці намагаються надіти все і відразу, причому найгірше не це, а те, що кольори можуть абсолютно не поєднуватися між собою. Запам’ятайте, у вашому образі повинен бути лише один яскравий акцент. Це стосується як макіяжу, так і одягу.

Ошибки в стиле, которые делают вас простушкой - Стиль жизни - «все й одразу» не годиться для створення стильного образаФото: pixabay.com/ru

Брудна і рване взуття

Ознаки, що в цьому взутті не можна навіть сміття в під’їзді викинути:

— бруд на взутті;

— стоптанность;

— відсутність набойок;

— відірвана підошва;

— сліди на внутрішній стороні взуття;

— облізлі деталі.

Взуття завжди важливіше одягу та інших аксесуарів, вас будуть зустрічати і оцінювати саме по тому, у що ви взуті.

Ошибки в стиле, которые делают вас простушкой - Стиль жизни - сумка не обов’язково повинна бути дорогаяФото: pixabay.com/ru

Драні колготки

Якщо ви не учасниця нічного піп-шоу, викиньте діряві колготки. На них не повинно бути ніяких пошкоджень, крім того, колготи не за розміром вб’ють ваш образ. Те ж стосується і панчох. Ви не уявляєте, наскільки жахливі складки під і над колінами! Викиньте це негайно!

Дешева сумка

Найголовніший аксесуар. Ми знаємо, як якісна сумка може вдарити по вашій зарплаті, однак це не привід отоварюватися на ринку. Бюджетна сумка теж може підкреслити ваш стиль. Потрібно лише навчитися правильно її вибирати: не повинно бути ніяких кривих швів, стирчать ниток, дешевих заклепок, обдертих ручок. Як бачите, все просто.

Ошибки в стиле, которые делают вас простушкой - Стиль жизни - взуття — ваша візитна карточкаФото: pixabay.com/ru

Зім’ятий одяг

Не давайте оточуючим привід обговорити, де ви були минулої ночі, що вас так пом’яло. У вас є праска, і вам потрібно навчитися ним користуватися. Навіть після одноразового виходу річ мнеться, і це нормально, пропрасувати складки не так складно.

Ці нехитрі правила забезпечать вам увагу оточуючих, природно, позитивне.