Підбірка продуктів, калорійність яких нижче нуля

Подборка продуктов, калорийность которых ниже нуля

Є продукти з негативною калорійністю. Їх можна їсти у великих кількостях і не поправлятися. Саме про таких ми вам розповімо.

Негативна калорійність

Подборка продуктов, калорийность которых ниже нуля

Для початку потрібно розібратися з терміном. Він означає, що деякі продукти містять в собі настільки низький вміст калорій, що більша кількість спалюється в процесі їх перетравлення. Так що чим більше таких продуктів ви їсте, тим більше худнете. До їжі негативною або нульовою калорійністю в основному відносяться овочі, фрукти і зелень. Вживати їх краще всього в сирому, вареному або тушкованому вигляді, при смаженні калорійність всіх продуктів підвищується в десятки разів.

Продукти з негативною калорійністю

Подборка продуктов, калорийность которых ниже нуля

Гриби

Самі низькокалорійні — це чорнушки, в 100 г всього 9 калорій, найбільшу калорійність мають білі гриби -34 калорії. Капелюшки грибів багаті білками, а в ніжках міститься цукор, тому ви можете при бажанні їх обрізати. Гливи і печериці знижують рівень холестерину і регулюють обмін речовин.

Морська капуста

Цей продукт у сухому вигляді містить 5 калорій в 100 р. Капуста багата вітамінами і мінералами. Так, вона може похвалитися вмістом вітамінів — А, С, Е, К, D, вітаміни групи В, а з мінералів — натрій, кальцій, магній, сірка, кремній, залізо, фосфор, калій і йод. Варто пам’ятати, що в маринованому вигляді калорійність капусти зростає до 60 калорій.

Кавун

Подборка продуктов, калорийность которых ниже нуля

Якщо ви дуже любите солодке, але сіли на дієту, то кавун — це чудовий вихід із ситуації. Адже він виводить зайву рідину з організму і має всього 25 калорій в 100 р.

Селера

Низькокалорійний з овочів. В коренях міститься всього 5 калорій. Він є також сечогінну продуктом, який здатний вивести зайву рідину з організму.

Зелений чай

Подборка продуктов, калорийность которых ниже нуля

У ньому немає калорій, однак, щоб організм засвоїв його йому буде потрібно 60 калорій. Отже, цей напій допомагає боротися із зайвою вагою.

Ця п’ятірка продуктів найкраща за показниками низькокалорійності і допомагає схуднути.

Читайте також 20 трюків на схуднення, які і працюють правда