Перебираємо гардероб: 5 ознак того, що ви старієте — Стиль життя —

105Перебираем гардероб: 5 признаков того, что вы стареете - Стиль жизни - 5 особливостей гардеробу, які видають, що ви стареетеФото: pixabay.com/ru

Не тільки наше обличчя видає вік. Ознаки старіння досить чітко проглядаються і в гардеробі людини. Добре, якщо ви прагнете одягатися елегантно, вишукано і, взагалі, тільки прикрашаєте себе з віком за допомогою підходять саме вам фасонів і кольорів. Проте в гардеробі зустрічаються «артефакти», які видають у вас жінку у віці.

У вас все менше взутті на підборах

Низька платформа безсумнівно зручніше, ніж туфлі на високій шпильці. Так і в епоху буйства дизайнів і кольорів можна підібрати варіант нітрохи не гірше човників на підборах. Проте не потрібно повністю відмовлятися від підборів, адже це один з основних елементів жіночності: хода змінюється в кращу сторону, ви виглядаєте і відчуваєте себе привабливішою. Підберіть в магазині ідеально підходящий вам варіант.

Перебираем гардероб: 5 признаков того, что вы стареете - Стиль жизни - У вас все менше взуття на каблукеФото: pixabay.com/ru

Короткі речі зникли з вашого гардеробу

Так, можливо, жінкам у віці не варто зловживати міні-спідницями, на молодих дівчатах вони виглядають більш гармонійно. У віці за 45 бажано віддавати перевагу довжині від середини колін і нижче. Але все ж бувають ситуації, коли хочеться відволіктися і надягти річ, яку ви довго зберігали і збиралися викинути. Однак зверніть увагу на те, як виглядають ваші ноги: якщо все в порядку, сміливо діставайте міні до літа.

Ви купуєте одяг з натуральних тканин

Не можемо не погодитися з вашим вибором. Речі з натуральних матеріалів дуже приємно носити, вони дорого виглядають і довго залишаються в гарному вигляді. Мало кому сподобаються катишки і втрата кольору, що властиво штучним матеріалам. Але якщо ж вам все-таки сподобалася вешь, припустимо, з синтетики і вам важко пройти повз, можете сміливо її взяти, головне, щоб це не увійшло у звичку і подібні речі не займали більшу частину вашого гардеробу.

Перебираем гардероб: 5 признаков того, что вы стареете - Стиль жизни - Ви купуєте одяг з натуральних тканейФото: pixabay.com/ru

Більшість ваших прикрас залишилися незмінними

У питаннях аксесуарів принциповість недоречна. Адже це те, що доповнює, якщо не сказати формує, ваш стиль і образ. Ви отпечатываетесь у пам’яті ваших знайомих саме з тими аксесуарами і прикрасами, які носите найчастіше. Постарайтеся підібрати до кожного нового образу новий елемент, зовсім не обов’язково повністю оновлювати скриньку, просто придбайте кілька витончених ланцюжків на вечір і оригінальну брошку для денних заходів.

Перебираем гардероб: 5 признаков того, что вы стареете - Стиль жизни - У питаннях аксесуарів принциповість неуместнаФото: pixabay.com/ru

Ваш стиль незмінний ось вже довгий час

Таке відбувається у випадках, коли ви точно знаєте, які речі вам підходять, а які не варто навіть затримувати погляд. Спробуйте переглянути свою точку зору. Стиль можна змінювати протягом усього життя, він не може бути статичним. Ви змінюєтеся, а разом з вами змінюється фігура і зовнішність в цілому. Те, що ідеально підходило вам п’ять років тому, може стати старомодною до теперішнього моменту і не підходити вам по фактурі. Не бійтеся експериментувати з образом незалежно від віку.