Ознаки того, що вам пора змінити стиль — Стиль життя —

0Признаки того, что вам пора сменить стиль - Стиль жизни - у будь-якої речі є свій срокФото: pixabay.com/ru

«Ніщо не вічно за місяцем»… навіть ваша одяг. Причому не важливо, скільки коштувала ця блузка — хоч півзарплати, хоч дісталася майже задарма — коли-небудь вона зноситься, і вам доведеться замінити її на нову. Згодні, не завжди легко розстатися з улюбленою річчю… Проте рано чи пізно це доведеться зробити, інакше ви не будете виглядати так добре, як хотілося б. Як же визначити, що річ пора викинути? Ми допоможемо вам, розповівши про шести ознаках вичерпала свій вік тканини.

Поява катишек

Ох вже ці ненависні кульки на улюбленому светрі або свитшоте! Причому з’являться вони в жодному разі — не важливо, скільки разів ви наділи річ. Як кажуть фахівці, катишки з’являються в той момент, коли тканина стоншується. Існують спеціальні пристосування для видалення катишків, правда це допоможе ненадовго. Рано чи пізно річ истончится настільки, що все одно доведеться її викинути.

Признаки того, что вам пора сменить стиль - Стиль жизни - якщо річ вже не виглядає як нова, немає сенсу займати місце в шкафуФото: pixabay.com/ru

Плями

Ні, мова йде не про маленькому кружечку, яке легко виводиться хімічними засобами, а про випадки, коли навіть самий сильний порошок не в силах привести річ у первісний стан. Коли блузка або плаття перестають відрізнятися свіжістю і красою, це значить, то варто без жалю розлучитися з річчю, відслужив свій термін.

Текстура тканини починає змінюватися

Якщо носили светр всю зиму, нічого дивного, що через якийсь час він истончится або просто втратить форму. Особливо погано на будь тканини позначається різна обробка, у тому числі хімчистка. Подумайте самі, хіба вам потрібна непотрібна річ, яка просто займає місце в шафі і не приносить користі?

Признаки того, что вам пора сменить стиль - Стиль жизни - речі не за розміром можна сміливо выбрасыватьФото: pixabay.com/ru

Дірки на тканині

Покладіть на місце діряві джинси — вони ще знадобляться цього літа. Правда з іншими речами такий номер навряд чи пройде. Дірки на речах не додадуть вам індивідуальності, а швидше скажуть про вас як про неохайному людині. Проте якщо у вас розійшовся шов на сукню, тут можна допомогти, трохи подлатав рваний край, але дірки, нехай і невеликі, в інших місцях — абсолютний антитренд.

Брудні речі

Не важливо, яке походження плям на одязі. Якщо вони є і не виводяться ніякими засобами, такої речі саме місце в сміттєвому кошику, а вам пора відправитися на шопінг.

Признаки того, что вам пора сменить стиль - Стиль жизни - періодично оновлюйте гардеробФото: pixabay.com/ru

Неправильний розмір

Виняток становить лише вагітність, після якої ви, швидше за все, зможете повернутися в форму і знову носити джинси. Але якщо ви одужали або схудли не з цієї причини, варто задуматися про оновлення гардеробу… Не треба плекати мрію, що коли-небудь ви зможете знову надіти річ, адже в чомусь ходити, вам потрібно тут і зараз. Значить речі повинні бути за розміром: нічого не втягувати і не бовтатися занадто вільно.