Ознаки головної болі, що потребують нагальної уваги

Признаки головной боли, требующие неотложного внимания

Незважаючи на те, що головний біль псує настрій і змушує відчувати себе жахливо, зазвичай вона не несе загрози для життя і здоров’я. Тим не менш, сильний головний біль може вказувати на серйозні проблеми зі здоров’ям, що вимагає невідкладного уваги: інколи вона служить сигналом про інсульт, аневризмі і менінгіті. Це зустрічається не часто, але все ж такі симптоми не варто ігнорувати.

Health розповіли про ознаки, які говорять про те, що ваш головний біль відрізняється від звичайної і потребує медичної допомоги:

Біль в шиї і лихоманка

Признаки головной боли, требующие неотложного внимания

Жорсткість в шиї і висока температура можуть бути симптомами менінгіту – запалення мембран, які захищають головний мозок. Якщо симптом ігнорувати, стан пацієнта може стати критичним.

Нудота

Сильна нудота або блювота і будь нейродефицит (наприклад, порушення мови або моторних функцій) можуть вказувати на геморагічний інсульт.

Сильний головний біль

Признаки головной боли, требующие неотложного внимания

Доктор медичних наук Адам Уїлкс запевняє, що потрібно прислухатися до свого тіла і розпізнавати біль, яка відрізняється від тієї, що була у вас до цього. Якщо голова болить дуже сильно, це може вказувати на аневризму головного мозку, яка становить загрозу для життя людини, адже може призвести до крововиливу в мозок.

Візит до лікаря

Якщо ви запишіться на прийом до лікаря в разі сильного головного болю, будьте готові пройти комп’ютерну томографію. Не хвилюйтеся, лікарі повинні провести обстеження, щоб зрозуміти, чи є причина для занепокоєння чи ні. Краще буде, якщо ви витратите гроші на томографію, знаючи, що ви в порядку, ніж не знати про те, що у вас є якесь захворювання, і вчасно не почати його лікувати.

Читайте також Кращі і гірші продукти в моменти головних болів