Незвичайні новинки, які планує випустити Apple

Необычные новинки, которые планирует выпустить Apple

Чутки про те, що Apple випустить в цьому році 3 нових iPhone підтвердилися майже офіційно. Справа в тому, що детальною інформацією про майбутні новинки купертиновцев поділився авторитетний аналітик Мін-Чі Куо. Цьому хлопцеві дійсно можна довіряти, оскільки він є джерелом більшості правдивої інформації про плани Apple вже протягом декількох років. Також Куо розповів і про інші новинки компанії.

iPhone

Отже, вже цієї осені Apple випустить відразу 3 iPhone. Дизайн гаджетів не зазнає жодних змін, чого і варто було очікувати. Покупці зможуть вибрати між наступними варіантами:

  • 5,8-дюймовий OLED-дисплей ($800-$900)
  • 6,5-дюймовий OLED-дисплей ($900-$1000)
  • 6,1-дюймовий LCD-дисплей ($600-$700)

Ming-Chi Kuo, 2018 iPhone Pricing:

5.8″ OLED iPhone X $800-$9006.5″ OLED iPhone Plus X $900-$1,0006.1″ LCD iPhone $600-$700 pic.twitter.com/9yjwJh8tUu

— Ben Geskin (@VenyaGeskin1) June 4, 2018

iPad

За інформацією Мін-Чі Куо, лінійка iPad змінить дизайн, позбувшись кнопки Home і отримавши підтримку Face ID. 12,9-дюймова модель отримає велике оновлення, а на зміну 10,5-дюймового планшета прийде девайс з діагоналлю 11 дюймів.

Mac

Лінійка Mac теж не залишиться без великого оновлення. Варто очікувати появу недорогого компактного ноутбука, назва та характеристики якого поки залишаються таємницею. Також, поза всяких сумнівів, MacBook і MacBook Pro отримує серйозне апаратне оновлення, але дизайн залишиться колишнім. Повернення Mac mini, який не оновлювався 4 роки, виглядає малоймовірним, але Мін-Чі Куо запевняє, що такі плани існують.

Apple Watch

Аналітик роздобув інформацію і про розумні годинник від Apple. Зовсім скоро на ринку дебютують відразу 2 нових моделі Apple Watch з збільшеними розмірами дисплеїв (1.57 і 1,78 дюймів). Куо запевняє, що це не призведе до збільшення габаритів пристроїв.

Apple Watch Series 4 — larger display, faster processor, enhanced sensors. pic.twitter.com/f85VDiAaop

— Ben Geskin (@VenyaGeskin1) July 12, 2018

Аксесуари

Восени буде представлена абсолютно нова зарядна станція AirPower, яка дозволить користувачам одночасно заряджати відразу декілька гаджетів. Також варто чекати нових AirPods.

Читайте також: Дубай будує будинок, схожий на iPod. І ось як воно виглядає