Несподівані і дивні речі, що відбуваються в школах Північної Кореї

Неожиданные и странные вещи, происходящие в школах Северной Кореи

Корейська Народно-Демократична Республіка (КНДР), більш відома як Північна Корея, це одне з найбільш закритих і нещадних держав у світі. З раннього віку дітям, народженим на території КНДР, прищеплюється ідеологія чучхе («опора на власні сили»). Навчання в загальноосвітніх школах більше нагадує муштру, а самих дітей ділять на класи відповідно до ступеня їх благонадійності. Ось ще кілька шокуючих фактів з життя північнокорейських школярів:

Неожиданные и странные вещи, происходящие в школах Северной Кореи

1. Близько 170 годин учні шкіл витрачають на вивчення біографії беззмінного лідера країни Кім Чен Ина.

2. Шкільний день триває 16 годин — з 08:30 ранку до 21:30, а то і 22:00. Вважається, що спільне перебування учнів та вчителів більше їх зближує. До того ж навчання триває і по суботах — відпочивають школярі тільки один раз в тиждень.

3. З 2014 року всі хлопчики, які проходять навчання в школах, зобов’язані носити зачіску, як у Кім Чен Ина. Дівчаткам на вибір пропонується 15 варіантів зачісок.

4. У школах заохочуються доноси. Якщо викладач або учень вважає, що його колега або товариш по парті невірний державної ідеології, йому необхідно донести на нього.

5. Всі громадяни КНДР, в тому числі і діти, діляться на п’ять класів у залежності від їхньої вірності державі. Відповідно цим класам дітей розподіляють по різним навчальним закладам. І тільки діти найбільш відданих північнокорейців отримують кращу освіту.

6. У школах КНДР заохочується тілесне покарання учнів. Одна з них виглядає так: провинився клас або учня ставлять біля стінки і примушують довго стояти, витягнувши вперед руки.

Читайте також: Список речей, який допоможе швидко зібрати першокласника до школи