Неочевидні переваги вживання попкорну для здоров’я

Неочевидные преимущества употребления попкорна для здоровья

З’їсти ціле відро попкорну вчасно перегляду фільму або серіалу? Легко! Можна, в принципі, з’їсти і більше, якщо він буде з карамеллю або сиром. Але тут постає питання – а чи це корисно?

Невже попкорн корисний для здоров’я? Читайте!

По суті, попкорн – це цільне зерно, тільки «який вибухнув». Багато людей вважають попкорн шкідливим фаст-фудом, але це не зовсім так – вважає Еббі Лангер, дієтолог з Торонто. Всі цільні зерна містять корисну клітковину, і попкорн – не виняток!

  • Як приготувати корисний попкорн?

Неочевидные преимущества употребления попкорна для здоровья

Для того щоб зробити корисний для здоров’я попкорн, готуйте його самостійно з невеликою кількістю масла, а краще взагалі без жирів. Також, обійдіться без добавок і цукру. Можна посипати попкорн подрібненим кропом або корисними прянощами і спеціями.

  • Живильні властивості попкорну

Неочевидные преимущества употребления попкорна для здоровья

Стакан звичайного попкорну без добавок містить всього 31 калорію і 0.4 грама жирів. Тобто, навіть якщо ви з’їсте велике відро, в якому вміщується близько 3 склянок, ваш організм отримає трохи більше 100 калорій. Якщо ви запланували вечірній перегляд фільму з попкорном – пропустіть вечерю, і зі спокійною совістю почастуєте себе великою порцією цього ласощі.

  • Покупної попкорн для приготування в мікрохвильовій печі

Неочевидные преимущества употребления попкорна для здоровья

Це як раз той випадок, коли попкорн шкідливий. Більшість виробників не так стурбовані вашому здоров’ям, як власним прибутком, і тому додають в продукцію трансжири, масло і безліч різних ароматизаторів і наповнювачів. Більш того, якщо ви великий фанат такого попкорну, ви навіть можете постраждати від діацетилу – штучного ароматизатора вершкового масла – який викликає захворювання легенів при частому вдиханні.

Порція попкорну, приготована самостійно з якісних зерен кукурудзи на невеликій кількості оливкової або кокосового масла піде на користь вашому організму. Не відмовляйте собі в улюблених «шкідливих» ласощах, просто перетворіть їх у корисні!

  • Читайте також: Нічні перекуси, які не зашкодять здоров’ю