Неочевидні переваги використання шугарінга для видалення волосся

Неочевидные преимущества использования шугаринга для удаления волос

Багато жінок вважають воскову депіляцію невід’ємною частиною підготовки до пляжного сезону. Так, це ефективний спосіб позбутися від цих безпритульних волосся, які можуть виглядати з лінії бікіні, але це ще і дуже болючий метод. Вихід однозначно є – цукрова депіляція (шугарінг).

Редакція SUPER.UA розповідає, що представляє із себе шугарінг і які його переваги перед іншими видами депіляції.

Що таке цукрова депіляція?

Неочевидные преимущества использования шугаринга для удаления волос

Sugaring (шугарінг) — це технологія видалення волосся, в якій використовується натуральна паста для зняття волосся на тілі.
Паста складається всього з трьох інгредієнтів: лимона, цукру і води. Всі! Це робить його природної і більш екологічно чистою альтернативою традиційному воску. Шугарінг використовувався протягом століть для видалення волосся, і він бере коріння в стародавніх єгипетських і близькосхідних культурах.

Цукрова паста досить м’яка, щоб проникати в пори, де вона прилипає до окремих волосків і витягує їх з коренів. Для початку очищають шкіру натуральними засобами — сумішшю алое, гамамелиса і олії чайного дерева. Потім на поверхню наносять порошок, який забезпечує захист між шкірою і пастою. Майстер шугарінга формує пасту в своїх руках, щоб зігріти її і полегшити собі роботу. Потім він завдає пасту на шкіру, втираючи її проти росту волосся. Після того, як все висохне, пасту різко смикають і волосся йдуть разом з нею.

Майстер шугарінга використовує один і той же кулька пасти протягом всієї обробки і повторює цей процес до тих пір, поки кожна область не стане чистою.

Відмінність шугарінга від воску

Неочевидные преимущества использования шугаринга для удаления волос

В цілому, цукрова депіляція — більш м’який метод видалення волосся, ніж традиційний віск. На відміну від воску, цукрова депіляція витягує тільки волосся і не завдає шкоди шкірі. Гарячий віск прикріплюється до волоссю і шкірі, витягаючи з собою клітини шкіри. Це не тільки болісно, але може викликати почервоніння, набряки, запалення і навіть синці. Якщо віск занадто гарячий, він також може залишити опіки, особливо у чутливих областях. Sugaring — більш м’який метод видалення волосся, оскільки паста не прилипає до вашої шкіри, а тільки до волоскам. Це мінімізує кількість подразнення в області і біль під час процесу. Цукрова паста також більш податлива, ніж твердий віск, що дозволяє їй проникнути до коріння. Це зменшує ймовірність руйнування волосся на поверхні.

Плюси цукрової депіляції

Неочевидные преимущества использования шугаринга для удаления волос

Після шугарінга практично не буває врослого волосся: при видаленні за напрямком росту, волоски висмикується разом з цибулиною — без заломів у поверхні. Звичайно, немає 100% способу запобігти виникненню вросшихся волосся, оскільки вони є природним побічним ефектом видалення волосся, але шугарінг видаляє мертві клітини шкіри і залишки, які забивають волосяні фолікули. При цукрової депіляції вам, в основному, видаляють бруд або мертві клітини шкіри, які перешкоджають нормальному росту вашого волосся, а це допомагає стримати поява врослого волосся.

Також, коли видаляється волосся з коренем, у фолікула буде менше кровопостачання, що, в свою чергу, послабить його. З кожним разом ваші волосся будуть рости все менше і менше, а також стануть більш тонкими і рідкісними. Після регулярного використання шугарінга ви помітите, що ваші волосся, наприклад, на ногах, стали світліше і тонше, а не залишилися грубими і темними, як після звичайного гоління ніг верстатом.

Кілька речей, які ви можете зробити до і після шугарінга:

  • Переконайтеся, що ваші волосся досить довгі. Особливо це важливо для першого разу. До довгим волоссям легше приклеюється паста, тому буде кращий ефект. З часом ви зможете довше не звертатися до майстра шугарінга, адже волосся ростиме повільніше.
  • Надіньте одяг з натуральних тканин. Фахівці рекомендують одягати на сеанси шугарінга бавовняну нижню білизну, що зменшить шанс розвитку запалень і розмноження бактерій.
  • Уникайте речей, які можуть дратувати зону депіляції. Це включає секс (на 48 годин), гарячі ванни, приготування їжі і використання гарячої води. Ці речі можуть сприяти утворенню вросшихся волосся, прищів і вугрів.

Вартість воскової і цукрової депіляції приблизно однакова в залежності від місця розташування та кількості волосся, які ви видаляєте. Але як тільки ви спробуєте шугарінг, ми обіцяємо, що ви ніколи не повернетеся до воску.

Читайте також 15 секретів гоління, які спрощують життя жінкам влітку