Необхідні лайфхаки для придушення почуття голоду

Необходимые лайфхаки для подавления чувства голода

Голод – відчуття не тільки фізичне, але і психологічне, тому боротися з ним досить складно. Але можливо!

Ось кілька рекомендацій, як обдурити свій організм і не з’їсти зайвого:

1. Пийте воду

Дуже часто під голод може маскуватися спрага. Тому, якщо вам хочеться є, випийте склянку води, бажано теплої – це придушить апетит і розслабить травний тракт.

Необходимые лайфхаки для подавления чувства голода

2. Полюбіть кави або зелений чай

Кофеїн, який міститься в цих напоях, ефективно знижує апетит, а також розганяє ваш обмін речовин. Крім того, зелений чай стимулює вироблення гормону холецистокініну, який імітує відчуття ситості. І звичайно, не потрібно додавати в ці напої цукор!

3. Гризіть горіхи і насіння

Це прекрасні джерела клітковини, яка зменшує відчуття голоду. А жирні кислоти омега-6, що містяться в цих продуктах, активізують вироблення гормону холецистокініну, про який ми вже згадували.

Необходимые лайфхаки для подавления чувства голода

4. Їжте яблука

У цих фруктах міститься клітковина, яка наповнює шлунок, і пектин, який регулює рівень цукру в крові.

5. Перейдіть на дробове харчування

Впоратися з голодом буде простіше, якщо перейти з трьох прийомів їжі в день на п’ять-шість. До того ж, такий підхід до харчування поліпшить ваш метаболізм.

Необходимые лайфхаки для подавления чувства голода

6. Їжте повільно

Ви ж пам’ятаєте, що відчуття насичення настає тільки через 20-30 хвилин після початку прийому їжі? Тому намагайтеся їсти повільно, ретельно пережовуючи кожен шматочок.

7. Додайте фізичні навантаження

Фізичні вправи здатні усувати спазми в шлунку. А під час аеробного навантаження в організмі виробляється пептид YY – гормон, що пригнічує апетит.

Необходимые лайфхаки для подавления чувства голода

8. Введіть у раціон протеїн

Якщо вам доведеться тривалий перерва між прийомами їжі, наситьте організм протеїном. Найкраще для цієї мети підходить казеїн — за рахунок повільної швидкості всмоктування він дозволяє залишатися ситим набагато довше, ніж сироватка.

9. Приймайте L-карнітин

Існує спеціальний тип жіросжігателей, які пригнічують апетит — це добавки під назвою анорексигены або аноректики. Однак лікарі не рекомендують застосовувати їх з-за великої кількості побічних ефектів. Замість них зверніть увагу на L-карнітин — він відмінно позбавляє від відчуття голоду.

Необходимые лайфхаки для подавления чувства голода

Ці лайфхаки допоможуть вам впоратися з голодом і надовго зберегти гарну фігуру!

Читайте також Покрокова інструкція, як схуднути на 5 кг за 7 днів