Неймовірний будинок, вартість якого менше 20$

Невероятный дом, стоимость которого менее 20$

Якщо ви хочете створити затишок у своєму будинку, але не володієте значним бюджетом, то візьміть приклад Кімберлі Уїнн. Жителька Едмонтона (Канада) перетворила своє житло на справжній казковий будиночок, витративши всього 20 доларів. Тут дуже багато кімнатних рослин, природного світла і милого декору, який практично нічого не коштував.

When your plants are taller than you 😁🌿🌿

A post shared by Kimberly Wynn (@kim.wynn) on Feb 8, 2018 at 11:02am PST

Про рослинах

Алое віра – це перша рослина, яка з’явилася в будинку Кімберлі. Господиня розповіла, що вона ставиться до нього дуже сентиментально. До речі, воно досі в чудовому стані. Велика частина квітів в цьому казковому житло – це подарунки від друзів і родичів. Наприклад, зовсім недавно невістка подарувала Кімберлі розкішну нефритову лозу.

I’m in this picture for scale 👍🏻💚 a whopping 1.5 ft giant aloe vera courtesy @greenlandgarden there’s a few left 🌿🌿

A post shared by Kimberly Wynn (@kim.wynn) on Apr 17, 2018 at 1:14pm PDT

Про декорі

Жінка зізнається, що черпала натхнення з соцмереж, але ніколи не копіювала чужих ідей. Масивну спинку ліжка, на якому підвішено безліч невеликих горщиків для рослин, Кімберлі вважає своїм кращим творінням. На перший погляд може здатися, що такий декор коштує занадто дорого, але насправді це далеко не так. Піддони дісталися жінці абсолютно безкоштовно, а вішалки для квіткових горщиків придбані в IKEA всього за кілька доларів.

Oh it’s Sunday? I’ll be here 👆🏻

A post shared by Kimberly Wynn (@kim.wynn) on Apr 8, 2018 at 10:52am PDT

Про деталі

В будинку Кімберлі є диско-куля, який господиня постійно переміщує, щоб на нього потрапляли сонячні промені. Також казковості житла надає спеціальна райдужна плівка для вікон. Вона відмінно пропускає світло, але при цьому створює дивовижно красивий ефект. А ще на стіні біля ліжка можна помітити досить дивну річ – карту італійського узбережжя. Справа в тому, що саме в цих місцях Кімберлі провела медовий місяць зі своїм чоловіком Крісом.

The party starts early in the AM 💯💯💯

A post shared by Kimberly Wynn (@kim.wynn) on Nov 4, 2017 о 9:01am PDT

Про життя в цьому будинку

Кімберлі зізнається, що почала перетворювати свій будинок в оранжерею, коли працювала на дуже напруженій роботі. Турбота про рослини допомагала їй справлятися з постійними стресами. «У цьому є щось медитативний. Мені дійсно подобається спостерігати за тим, як рослини розвиваються. Це відмінно заспокоює», — поділилася господиня.

Hello Spring 🙌🏻😄 waking up to gorgeous sun beaming through the windows — our walk today is gonna be 👌👌

A post shared by Kimberly Wynn (@kim.wynn) on Mar 20, 2018 at 8:55am PDT

Будинок Кімберлі – це чудовий приклад того, як можна створити затишок, витративши всього кілька десятків доларів.

Читайте також: 8 ідей для справжнього сімейного відпочинку